Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 00:29

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: szkolenia zamkniete
PostZamieszczono: 19 gru 2014, 20:52 
Witajcie! Ostatnimi czasy miałam za zadaanie znalezienie ciekawego szkolenia z zarządzania dla całej firmy. znalazłam odpowiednią instytucję, miejsce - maja siedzibe w krakowie ale jest problem - zeby cała firma się zmiesciła to potrzebna jest duza sala konferecyjna. nasza firma miesci sie w warszawie i teraz musze znalexc hotel w ktorym moglibysmy wynajac sale konferencyjna na dwa dni. Moze ktoś z was ma jakieś sprawdzone miejsca i mogłby polecić? cena nie gra roli - liczy się komfort i duza powierzchnia


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia zamkniete
PostZamieszczono: 22 gru 2014, 10:21 
Ze szkoleń zamkniętych można wynieść dużo więcej!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia zamkniete
PostZamieszczono: 22 gru 2014, 22:03 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lis 2013, 01:06
Posty: 1
Całą firma na jednym szkoleniu? A ile to osób? Pomijam już fakt kto w tym czasie będzie pracował. Trochę dziwna praktyka, żeby wszystkim pracownikom - bez względu na pozycję w firmie robić to samo szkolenie. W dodatku z zarządzania. Proponuję to jeszcze przemyśleć, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podwładny będzie słuchał jak ma być zarządzany przez swojego przełożonego, który w dodatku siedzi obok...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia zamkniete
PostZamieszczono: 23 gru 2014, 16:59 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 06:05
Posty: 6
Rygobert1473 pisze:
Całą firma na jednym szkoleniu? A ile to osób? Pomijam już fakt kto w tym czasie będzie pracował. Trochę dziwna praktyka, żeby wszystkim pracownikom - bez względu na pozycję w firmie robić to samo szkolenie. W dodatku z zarządzania. Proponuję to jeszcze przemyśleć, bo nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podwładny będzie słuchał jak ma być zarządzany przez swojego przełożonego, który w dodatku siedzi obok...

Też mnie to trochę zaciekawiło :D No chyba, że miałeś na myśli wszystkich w sensie swoich pracowników, którzy są na podobnych stanowiskach :) Co do hoteli to najlepiej poszukać w sieci i potem podzwonić i dowiedzieć się osobiście jak to wygląda w danym hotelu. Do tego dogadacie wtedy również kwestie posiłków, bo to zapewne też jest sprawa priorytetowa na szkoleniach:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia zamkniete
PostZamieszczono: 23 gru 2014, 21:56 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2013, 04:05
Posty: 2
Przydałoby się, żeby autor tematu trochę wyjaśnił o co mu dokładnie chodzi, bo inaczej ten wątek będzie zwykłym gdybaniem. Przede wszystkim nurtuje mnie (i nie tylko mnie) liczba pracowników do przeszkolenia. Poza tym wychodzi na to, że głównym problemem autora jest zakwaterowanie (ewentualnie znalezienie miejsca) dla pracowników. Nie wiem za co jest jeszcze odpowiedzialny i czego konkretnie oczekuje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: szkolenia zamkniete
PostZamieszczono: 29 gru 2014, 13:47 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lis 2013, 20:08
Posty: 2
Wygląda na to, że autor tematu musi zająć się wszystkimi szczegółami szkolenia - firmę już znalazł i ma problem logistyczny ;) Tak myślę, niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę. Ale to w sumie nic dziwnego może ma się tym zająć od A do Z? No i pewnie "cała firma" to był swoisty skrót myślowy ;) Ale ile osób to ta "cała firma"?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits