Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 15:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dentysta
PostZamieszczono: 19 lip 2021, 10:47 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2020, 14:59
Posty: 460
zębów. Prawdopodobnie na górze czeka mnie kanałowe więc szukam jakiegoś gabinetu, gdzie będzie można liczyć na to, że to leczenie będzie faktycznie zrobione na dobrym poziomie. Jeśli możecie coś polecić to byłoby super.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dentysta
PostZamieszczono: 20 lip 2021, 11:58 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 gru 2020, 09:51
Posty: 336
Doskonałe miejsce to przede wszystkim Stomapol na Myśliborskiej (www.stomapol.eu). Pan Krzysztof to faktycznie świetny specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta. Mają też świetne wyposażenia i stosują nowoczesne metody w trakcie leczenia za co dla nich faktycznie wielki plus.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dentysta
PostZamieszczono: 01 sie 2021, 16:15 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lut 2020, 15:02
Posty: 58
W Gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie możesz liczyć na profesjonalne podejście do takiego leczenia. Ceny są konkurencyjne, a leczą oni zęby bardzo dokładnie i delikatnie zarazem. Na ulicy Mazurskiej 3 znajduje się gabinet.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dentysta
PostZamieszczono: 09 maja 2022, 22:35 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:54
Posty: 77
Ortodoncja jest też ważna dla naszych zębów. Polecam sobie sprawdzić jakiś dobry gabinet w okolicy. W Krakowie słyszałem, że spoko spisuje się https://ortodontica.pl/. Mają oni tam mase doświadczenia i leczą zarówno dzieci jak też i dorosłych. Mają też szereg fajnych zabiegów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dentysta
PostZamieszczono: 09 cze 2022, 10:36 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2022, 10:19
Posty: 136
Regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym to podstawa. nie od dziś wiadomo, ze lepiej zapobiegać niż leczyć :) jeśli szukacie dobrej kliniki stomatologicznej w Toruniu to warto wybrać się do https://alldente-stomatolog.pl/. Szeroka oferta leczenia, doświadczeni lekarze, rozsądne ceny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dentysta
PostZamieszczono: 23 cze 2022, 20:20 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 maja 2022, 21:37
Posty: 17
Już prawie zapomniałem czym jest leczenie kanałowe odkąd o moje zęby dba klinika dentystyczna https://este-dent.eu/. Dysponują wysokiej jakości sprzętem, który nie przeoczy żadnego ubytku. Oprócz tego ważna jest także higiena i coroczne wizyty na profesjonalnie przeprowadzoną higienizację, np. w tym gabinecie ;).


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dentysta
PostZamieszczono: 09 lis 2022, 09:55 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Z własnego doświadczenia każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy z zakresu chirurgi stomatologicznej polecam skorzystać z usług https://www.poladent.pl/zatrzymane-osemki-poznan. Miałam okazję korzystać z ich usług podczas wykonywania implantu i jestem zachwycona. Podchodzą do pacjenta z niesamowitą cierpliwością i uprzejmością a ich opieka nie kończy się na samym zabiegu a jest kontynuowana do ustąpienia dolegliwości. W swoim zakresie posiadają wiele innych usług i szczerze polecam wykonywanie ich właśnie w tym miejscu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dentysta
PostZamieszczono: 06 sty 2023, 18:25 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 19:54
Posty: 96
Jeżeli robić dobrze zęby, to tylko w Lubińska Stomatologia Ortodoncja, gabinet mają na ul Mazurskiej w Szczecinie. Jak dla mnie to jeden z zaufanych gabinetów jakie znam, rozsądne ceny i super jakość.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dentysta
PostZamieszczono: 25 sty 2023, 10:41 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2022, 15:54
Posty: 56
wszystko zależy od tego w jakim mieście szukacie :) jeśli jest to Brodnica lub okolice to myslę, ze warto umówić się na konsultację do kliniki Perfect Smile https://perfektsmile.pl/. Doświadczeni lekarze, kompleksowa oferta leczenia, rozsądne ceny. Leczenie jest dobrze zaplanowane, skuteczne a do tego bezbolesne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dentysta
PostZamieszczono: 25 sty 2023, 13:23 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sty 2023, 13:04
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Po czym poznać dobrego dentystę?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits