Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 13:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 02 wrz 2020, 12:00 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2019, 11:02
Posty: 471
Ostatecznie chyba na naszej firmie zrobimy instalację z fotowoltaiki, tylko po tych wszystkich poszukiwaniach już nie wiemy do kogo uderzyć, żeby nam taką instalację zrobił. Więc jak ktoś ma tutaj jakiegoś sprawdzonego wykonawcę to podpowiadajcie, chętnie z takich sugestii skorzystamy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 03 wrz 2020, 09:48 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 gru 2018, 15:19
Posty: 401
Ja kontaktowałam się przez stronę www.EndlessEnergy.pl i udało mi się nawiązać z nimi współpracę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 11 wrz 2020, 16:03 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 kwie 2020, 14:52
Posty: 44
Levada, bardzo solidna firma, u nas montowali panele, uwineli sie z robota raz dwa, wszystko zrobione porzadnie, tak jak nalezy. Panele tez maja bardzo dobrej jakosci, wytrzymale


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 13 wrz 2020, 21:57 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 wrz 2020, 21:52
Posty: 4
Bardzo to teraz jest opłacalne


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 16 sie 2021, 15:10 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2020, 14:59
Posty: 460
Ja współpracowałem przy mojej instalacji z firmą EnergiaSol (https://energiasol.pl/) i ogólnie jestem zadowolony z wykonanej instalacji. Spore doświadczenie po ich stronie, instalacje zrobione profesjonalnie, widać również stosują dobrej jakości komponenty więc te instalacje wypadają bardzo pozytywnie potem od strony użytkowej więć to kolejna kwestia, która przemawia za nimi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 13 lut 2022, 19:07 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2019, 17:17
Posty: 175
fotowoltaika to przyszłość


Ostatnio zmieniony 30 maja 2022, 12:31 przez Cyymek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 15 kwie 2022, 13:38 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lis 2020, 16:58
Posty: 188
A oferte firmy https://passive-instal.pl/ przegladaliscie? dzialaja wlasciwie na terenie calej Polski, maja doswiadczenie i instalacje przeprowadzaja profesjonalnie. Smialo moge polecic, bo mialem okazje skorzystac - panele zainstalowane juz kilka miesiecy :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 30 kwie 2022, 08:31 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2020, 11:59
Posty: 73
Takie odnawialne źródla energii, to przyszłość energetyczna i nikogo nie powinno dziwić, że w pierwszej kolejności ludzie stawiają na coś takiego właśnie. Coś takiego jak farma fotowoltaiczna , może zapewnić energię elektryczną nawet dla całej gminy, więc sami widzicie, na jak szeroką skalę to się sprawdza.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 30 maja 2022, 12:31 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2019, 17:17
Posty: 175
Fotowoltaika, może być używana również do podgrzewania wody w basenie - https://www.hewalex.pl/porady-i-wiedza/ ... ybrac.html to kolejne zastosowanie, tego odnawialnego źródła energii. Ma to oczywiście sporo zalet, podgrzanie wody w ten sposób, jest dość tanie, szczególnie latem kiedy dni są długie a słońca jest pod dostatkiem. Same kolektory działają bardzo długo, nawet przez 25 lat, gwarancja na działanie to zaś jakieś 12 lat, oznacza to pewność generowania oszczędności, przez bardzo długi czas.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Fotowoltaika
PostZamieszczono: 13 cze 2022, 23:26 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 maja 2022, 21:37
Posty: 17
Świetnie, że poruszyliście ten temat, fotowoltaika z pewnością w przyszłości stanie się standardem wyposażenia każdego z domów. Choć przyznam, że mi samej ciężko było się przekonać aż nie trafiłam na rzetelne informacje poparte bogatym doświadczeniem jednej z firm. Jeśli tak jak ja jesteście z Piaseczna lub okolic sprawdźcie ofertę spółki https://pvplus.pl/fotowoltaika-w-piasecznie-panele-sloneczne-instalacje-fotowoltaiczne/, warto im zaufać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits