Forum-Szkolenia
http://www.forum-szkolenia.pl/

Rentgen kraków
http://www.forum-szkolenia.pl/rozmowy-luzne-f45/rentgen-krakow-t6636.html
Strona 1 z 1

Autor:  elaking [ śr kwie 03, 2019 1:30 pm ]
Tytuł:  Rentgen kraków

Cześć. Gdzie w Krakowie polecacie pracownię rentgenowską? Muszę zrobić zdjęcie u dziecka, chodzi o czaszkę...chciałabym żeby to było zrobione dobrze, szybko, ale też w miłej i nie stresującej atmosferze...dlatego wolę podpytać zanim się gdzieś ostatecznie wybierzemy. Ktoś coś?

Autor:  elacara [ czw kwie 04, 2019 7:54 am ]
Tytuł:  Re: Rentgen kraków

Można wszystko szybko i dobrze załątwić w pracowni Multi Diagnostica – rentgenkrakow.pl. Robią zdjęcia na poczekaniu, nie trzeba się do nich wczesniej specjalnie rejestrować. Wystarczy że masz skierowanie od lekarza na konkretne zdjęcie i tyle.

Autor:  rekin [ ndz wrz 29, 2019 8:19 pm ]
Tytuł:  Re: Rentgen kraków

elaking mogę Ci polecić pracownię przy ulicy Pilotów 2 w Krakowie. To jest placówka Luxmedu. Na ich stronie https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ masz spis wszystkich placówek z godzinami otwarcia, wykonywanymi badaniami oraz adresami. Na badanie bardzo szybko nas umówiono, a na tym mi najbardziej zależało. Wizytę mieliśmy już na następny dzień. Też byłem z małym dzieckiem, ale na rezonansie magnetycznym. Atmosfera bardzo przyjemna. Synek trochę się stresował, ale przeszło gładko.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/