Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 19:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hala stalowa
PostZamieszczono: 09 sty 2021, 07:52 
Każdemu komu zależy na bardzo dobrej hali stalowej to na pewno warto skorzystać z bardzo profesjonalnej firmy https://zphubogmat.pl/ .Sam z tej firmy w tym roku na pewno skorzystam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hala stalowa
PostZamieszczono: 18 sty 2021, 04:49 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 23:08
Posty: 101
W przyszłości zamierzam mieć własny magazyn. W miarę rozkręcania biznesu z pewnością będzie mi potrzebny. Obecnie interesuje mnie obsługa magazynowa sklepów internetowych. Mam nadzieję, że znajdę dobrą firmę, która zajmie się wszystkim za mnie. Mógłbym zająć się w całości biznesem. Może macie jakieś namiary?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hala stalowa
PostZamieszczono: 10 lut 2021, 12:09 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 kwie 2019, 13:56
Posty: 68
W takiej hali nie mozna zapominać o bhp. Warto się zastanowić czy nie będą potrzebne jakies odwodnienia np. takie z https://www.zew-inwestycje.eu/. Są one wykonane z bardzo dobrej jakości stali.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hala stalowa
PostZamieszczono: 11 lut 2021, 13:25 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2021, 13:22
Posty: 5
Moja hala stalowa jest bardzo ładna. Nawet koledze pomogłem z budową hali stalowej.
_____________________________________________________________________
Komora hiperbaryczna


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hala stalowa
PostZamieszczono: 16 lut 2021, 13:53 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lut 2021, 11:25
Posty: 8
Firma 7R ma hale na wynajem we wszystkich miastach, zobaczcie co teraz budują w Szczecinie - https://www.7rsa.pl/aktualnosci/7r-buduje-rynek-magazynowy-w-szczecinie Oferują profesjonalny wynajem powierzchni, pełne bezpieczeństwo oraz atrakcyjne warunki współpracy. Dzięki temu rozwiązaniu udało mi się zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hala stalowa
PostZamieszczono: 21 lut 2021, 18:02 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:54
Posty: 77
Przy takiej hali istotne jest, aby konstrukcja była stabilna i dobrej jakości. Warto znaleźć kogoś kto bardzo dobrze zna się na konstrukcjach stalowych i ogólnie na obróbce metali. Sprawdzcie sobie np. https://www.metaltech.pl/. Są bardzo doświadczeni.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hala stalowa
PostZamieszczono: 09 mar 2021, 02:16 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 mar 2021, 00:36
Posty: 3
Bardzo ciekawa oferta, a czy znaczie też może jakieś dobre firmy do polecenia, który wyposażają takie hale w wózki widłowe i części do nich? Na przykład teraz potrzebujemy bardzo dużo akumulatorów, klocków hamulcowych, przedłużki do wideł, etc.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hala stalowa
PostZamieszczono: 28 kwie 2021, 15:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 477
Do tej pory wynajmowaliśmy magazyn ale na dłuższą metę nie opłaca się to. Dlatego też myślimy o postawieniu własnego magazynu. W tym celu zapoznajemy się z różnymi ofertami i najbardziej spodobała nam się oferta firmy Protan- Elmark i raczej skorzystamy z ich usług. Zresztą zobacz tutaj : https://protan-elmark.com.pl/ i sami się przekonacie, że mają bardzo duże doświadczenie w tej kwestii no i ich wykonanie jest rewelacyjne. Tworzą hale magazynowe, przemysłowe, rolnicze, produkcyjne i stalowe hale namiotowe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hala stalowa
PostZamieszczono: 30 kwie 2021, 11:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lip 2019, 11:34
Posty: 128
Najlepszy sprzęt do pracy z drewnem według mnie znajdziecie na stronie maszyny stolarskie ECI frezarki czy łuparki do drewna są naprawdę swietnej jakości a dodatkowo, w tym sklepie znajdziesz też inne sprzęty do różnych firm jak na przykład drabiny czy podesty metalowe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Hala stalowa
PostZamieszczono: 27 maja 2021, 13:48 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2021, 13:46
Posty: 3
Lokalizacja: Racibórz
Poszukuje wytrzymałych kół zębatych stożkowych. Koła zębate tego typu charakteryzują się możliwością wykorzystania ich zarówno w układzie kątowym, jak i prostopadłym, co znacznie zwiększa ich użytkowość w rozmaitych sytuacjach. Gwarantuje to specjalna, skośna budowa zębów, która umożliwia ich osadzenie na wale lub dystansie. Proszę o pomoc i podesłanie ofert producentów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits