Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:28

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: słodycze reklamowe
PostZamieszczono: 10 lip 2020, 11:23 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2019, 11:02
Posty: 471
Znacie jakieś możliwości jeśli chodzi o zakup słodyczy reklamowych? Szukam jakieś firmy, gdzie będzie można cukierki z firmowym opakowaniem zamówić, albo jakieś inne sensowne propozycje, tak by mieć w firmie dla klientów jakieś słodkie drobiazgi, żeby dobrze zapaść w pamięć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: słodycze reklamowe
PostZamieszczono: 13 lip 2020, 09:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 gru 2018, 15:19
Posty: 401
Miałem już kilka zamówień ze sklepu www.zukero.pl i zawsze wszystko ładnie zrobione, firmowe opakowania do słodyczy, które faktycznie dobrze się prezentują więc wydaje się, że to faktycznie taki dobry wybór, na który będzie warto zwracać uwagę. Jak ktoś szuka takich propozycji to na pewno warto.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: słodycze reklamowe
PostZamieszczono: 24 lut 2021, 22:49 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lip 2020, 15:22
Posty: 40
Ja staram się dawać klientom ekskluzywne słodycze po udanej współpracy. Świetne czekoladki znajdziecie tutaj https://czekolateria.pl/czekoladki-boze-narodzenie Są mega pyszne! Świetnie sprawdzą się jako prezent dla klientów i nie tylko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: słodycze reklamowe
PostZamieszczono: 07 cze 2021, 12:50 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2021, 12:46
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Jaki szefowa firmy zastanawiam się nad zamówieniem dobrej jakościowo czekolady. W sieci znajduje mnóstwo artykułów z pomysłami na prezenty w postaci czekolady https://dietetycy.org.pl/czekolada-deserowa-na-dzien-matki-czyli-piekne-pyszne-i-zdrowe-prezenty-z-czekolady/. Każda pralinka ma inne nadzienie, aby jeszcze bardziej zaskakiwać swoim smakiem i dostarczać zróżnicowanych doznań zmysłowych. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: słodycze reklamowe
PostZamieszczono: 28 lip 2021, 12:46 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2020, 14:59
Posty: 460
Ogólnie jeśli chcesz mieć różne opcje słodyczy, które mają reklamowy charakter to mogę polecić firmę Zukero (www.zukero.pl). Od jakiegoś czasu już u nich zamawiam i jestem bardzo zadowolony. Dobrze przygotowana oferta, ogólnie jeśli chodzi o wybór to można bardzo wiele ciekawych propozycji znaleźć, szybko realizują zamówienia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: słodycze reklamowe
PostZamieszczono: 26 sie 2021, 18:47 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 gru 2020, 01:45
Posty: 51
Kiedyś to popierałam ale nie dziś, bo i tak spotkania przeważnie mają formę online, a tym co zostało w firmie sama się objadam :p Ja postawiłam po prostu na agencję https://tmproject.com.pl/ która od lat działa w temacie marketingu internetowego. Poznali działalność, zaproponowali działania i przystąpili do ich realizacji, budując przy tym odpowiedni wizerunek marki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: słodycze reklamowe
PostZamieszczono: 18 wrz 2021, 17:03 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sie 2020, 11:41
Posty: 95
Kiedyś stosowałam takowe w swojej aptece i efekt mizerny, więc tu poszłam w profesjonalne działania marketingu internetowego, za które odpowiada agencja http://pharmar.pl/ . Działają w tym od lat więc wiedzą jak dotrzeć do klientów z odpowiednim przekazem, budując zainteresowanie ofertą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: słodycze reklamowe
PostZamieszczono: 26 wrz 2021, 21:34 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 gru 2020, 22:31
Posty: 58
To nie te czasy, bo i tak większość spotkań ma formę online....no chyba, że chcemy się nimi sami objadać. Lepiej postawić na marketing internetowy, gdzie polecić mogę agencję https://marketingopole.pl/ . To eksperci w tej dziedzinie, którzy znacząco zwiększyli zainteresowanie moją marką.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: słodycze reklamowe
PostZamieszczono: 25 maja 2022, 10:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 gru 2020, 09:51
Posty: 336
Świetnie przygotowaną ofertę mają w firmie Zukero www.zukero.pl. Specjalizują się w słodyczach reklamowych i wszystko będziesz miał faktycznie indywidualnie pod firmę wykonane.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits