Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 02 maja 2024, 03:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Klima
PostZamieszczono: 19 lis 2020, 14:42 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2019, 11:02
Posty: 471
Znacie kogoś kto zajmuje się przygotowywaniem klimatyzacji i ogrzewania do budynków? Potrzebuje do budynku firmowego przygotowania takiej instalacji z uwzględnieniem jakichś nowoczesnych rozwiązań, które się dobrze w tym zakresie sprawdzą. Budynek składa się z socjalnych pomieszczeń i hali produkcyjnej więc kompleksowo wszystko do wyposażenia razem około 600 metrów kwadratowych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klima
PostZamieszczono: 19 lis 2020, 22:05 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 maja 2020, 12:02
Posty: 34
Jak były wakacje to musiałem zainwestować w bardzo dobrą klimatyzację. Wtedy jeden z moich kumpli podesłał mi bardzo profesjonalna firmę. Ta firma bardzo szybko założyła klimatyzacje w moim bardzo dużym mieszkaniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klima
PostZamieszczono: 20 lis 2020, 14:54 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 gru 2018, 15:19
Posty: 401
Szczerze mówiąc w teorii tych sprzętów do chłodzenia jest sporo, ale jak się okazało, gdy zaczęliśmy się bliżej tematem interesować i chcieliśmy wyposażyć swoje hale w sprzęt chłodniczy to już nie było tak prosto wybrać i doszło do tego, że trudno było nam coś dopasować. Dopiero ostatecznie za pośrednictwem aptherm.com udało się jakiś sensowny sprzęt znaleźć, który wykorzystaliśmy jeśli chodzi o przygotowanie hali w chłodnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klima
PostZamieszczono: 25 cze 2023, 10:03 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 685
Ogrzewanie naszego domu to kwestia, nad którą warto się zastanowić. Sam rozważałem pompę ciepła, a marka Kaisai była jednym z moich wyborów. Jednak fakt, że są one chińskiej produkcji, skłonił mnie do ponownego przemyślenia. Chciałbym mieć pewność, że wybieram produkty o sprawdzonej jakości.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits