Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Suplementy
PostZamieszczono: 09 sty 2020, 15:52 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2019, 11:02
Posty: 471
Ostatnio zainteresowały mnie różnorakie suplementy diety oparte o naturalne ziołowe składniki i tak się zastanawiam gdzie coś sensownego będzie można kupić. Jak znacie jakiś sprawdzony sklep, gdzie takie produkty można dostać i jest gwarancja, że są jakościowo na dobrym poziomie to się podzielcie się namiarami. Poza tym jak ktoś zna jakieś zdrowe suplementy, dzięki którym można poprawić funkcjonowanie organizmu to też chętnie skorzystam z podpowiedzi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Suplementy
PostZamieszczono: 10 sty 2020, 10:30 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2019, 11:18
Posty: 312
Jak ktoś chce zadbać o wygląd cery to przede wszystkim kupujcie naturalne kosmetyki. TE wszystkie z dodatkiem chemii początkowo mogą działać a prędzej czy później będzie z nimi więcej problemu niż pożytku, dlatego lepiej ostrożnie do tego podejść. Na stronie proaktiv.pl można cos sensownego znaleźć z dodatkiem nanosrebra.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Suplementy
PostZamieszczono: 01 lut 2020, 13:35 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2020, 11:59
Posty: 72
ja po kontuzji juz od jakiegos czasu stosuje kolagen na stawy, zamawiam tutaj https://yango.pl/ bardzo fajnie lagosci obrzek i sztywnosc stawow


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Suplementy
PostZamieszczono: 19 cze 2023, 14:10 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 cze 2023, 14:05
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Prowadzę sportowy tryb życia. Dużo ćwiczę na siłowni, a także codziennie biegam. Poza tym biorę udział od czasu do czasu w zawodach lekkoatletycznych. Przez to zależałoby mi, aby zadbać o zdrowie swoich stawów. Dowiedziałem się, że w moim przypadku dobrym rozwiązaniem będzie wprowadzenie suplementacji kolagenem. Czy orientujecie się może, jaki kolagen jest najlepszy na rynku? Samemu udało mi się znaleźć taki ranking - https://najlepszysuplement.pl/najlepszy-kolagen-ranking. Czy ktoś z was może suplementuje, któryś z tych kolagenów? Chciałbym wybrać najlepszy produkt.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Suplementy
PostZamieszczono: 03 lip 2023, 13:54 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2023, 17:03
Posty: 218
Jeśli interesujecie się suplementami to gorąco polecam zapoznać się z dobroczynnymi właściwościami achiote https://www.herbavis.pl/produkt/achiote zobaczcie sobie na ich stronę i dajcie znać co o tym myślicie? :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Suplementy
PostZamieszczono: 27 paź 2023, 20:15 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 lut 2020, 20:33
Posty: 61
Suplementy też powinniśmy stosować ostrożnie, najlepiej doradzić się lekarza w ich wyborze albo poszukać wskazówek na takich stronach jak https://zdrowie.pzu.pl/ . Czasami takimi lekami dostępnymi bez recepty również można sobie zaszkodzić, nadmiar witamin czy pierwiastków również może być szkodliwy tak samo jak ich niedobór.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Suplementy
PostZamieszczono: 28 paź 2023, 13:32 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 maja 2023, 10:34
Posty: 23
Ja wiele kosmetyków zamawiam na stronie https://thegloow.com/pl/2038-zestawy-ko ... dla-dzieci to sprawdzony sklep internetowy z produktami dla kobiet mężczyzn oraz dla dzieci. Tam jest szeroka i atrakcyjna oferta na kosmetyki, prerfumy oraz suplementy diety.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Suplementy
PostZamieszczono: 30 paź 2023, 18:57 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 lis 2022, 11:29
Posty: 27
Ja uważam, że dopóki lekarz nie zaleci stosowania suplementacji, nie warto się w to pchać. Rynek suplementów jest ogromny, wiele młodych kobiet przeważnie sięga po nie, gdy pojawia się problem z kilogramami. By pozbyć się zbędnych kilogramów są gotowe na wszystko. To bywa niebezpieczne. O wiele sprawniej można dojść do wymarzonej figury poprzez dietę albo ćwiczenia typu Stretching https://www.energym.com.pl/zajecia/stretching/
Poprzez regularne uczestnictwo w zajęciach, zwiększa się zakres ruchu, co umożliwia uzyskanie większej kontroli nad ciałem, ale również minimalizowanie ryzyko urazów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Suplementy
PostZamieszczono: 31 paź 2023, 15:05 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2023, 15:01
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Zdecydowanie warto korzystać z suplementów zwłaszcza jesienią.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Suplementy
PostZamieszczono: 16 lis 2023, 10:07 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Nieustannie poszukuję skutecznego produktu, który spełni moje oczekiwania. Rozmawiam o suplemencie diety, który umożliwi mi utrzymanie jędrnej skóry twarzy. Moja bliska przyjaciółka zaleciła mi preparat o nazwie neoglandyna. Szczerze mówiąc, zaciekawił mnie ten rodzaj suplementu diety. Nie jest zbyt kosztowny, opakowanie zawiera obfitość kapsułek, i uważam, że może przynieść korzyści.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits