Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Meble
PostZamieszczono: 30 lip 2020, 15:30 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 gru 2018, 15:19
Posty: 401
Znacie kogoś kto ma w sprzedaży świetnie wyglądające, funkcjonalne i jednocześnie dobre jakościowo meble, na które faktycznie będzie się warto zdecydować? Potrzebuje oferty do mojej firmy, gdzie chcemy właśnie nieco zmienić to wyposażenie, które do tej pory się tam znajdowało.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Meble
PostZamieszczono: 31 lip 2020, 14:20 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2019, 11:02
Posty: 471
Szukając atrakcyjnych mebli na pewno będzie warto zwrócić uwagę na ofertę https://www.mebel-partner.pl/. Bardzo fajny sklep, gdzie można znaleźć wiele różnych produktów, na które ewentualnie będzie warto zwrócić uwagę. Tych opcji jest faktycznie sporo więc każdy coś tam sensownego będzie mógł dla siebie wybrać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Meble
PostZamieszczono: 03 sie 2020, 07:10 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 sie 2020, 06:56
Posty: 3
witam

zacząłem robić w domu mały remont. Miała być tylko łazienka ale jakoś tak poszło że dołączył również salon. Moja żona wymyśliła sobie żeby zamiast paneli zrobić płytki w salonie. Nie powiem wygląda super tylko że jest na nich zimno a jak widzę że dzieciaki ciągle na niej siedzą i to często z gołymi nóżkami to mnie się nie podoba bo co chwila mają katary. Znalazłem w necie firmę http://www.wykladzinydywanowe.floorplan ... -dywanowe/ Mają wykładziny i jak widzę to można je szybko rozłożyć jakby dzieciaki chciały się bawić. Czy ktoś wie czy na takiej wykładzinie jest ciepło cy raczej kupić dywan?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Meble
PostZamieszczono: 23 sie 2020, 18:35 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lip 2020, 15:22
Posty: 40
Ja wszystkie meble do nowego mieszkania mam zamiar zamówić przez internet. Dzisiaj trafiłam na narożniki do salonu w świetnych cenach - https://www.taniomania.pl/t/tanie-narozniki Jutro mam zamiar na spokojnie przejrzeć ofertę i może uda mi się coś wybrać :) W październiku się przeprowadzamy i chciałabym już wszystko powoli zamawiać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Meble
PostZamieszczono: 12 paź 2020, 09:47 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 paź 2020, 09:14
Posty: 5
Czasem mały dodatek może wiele zmienić. Fajnym pomysłem na ożywienie wnętrza są najróżniejsze zegary ścienne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Meble
PostZamieszczono: 12 paź 2020, 10:23 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 paź 2020, 09:14
Posty: 5
Według mnie samemu można świetnie sobie poradzić z aranżacją swojego mieszkania, czyli też salonu, bo przecież w sieci jest cała masa różnych inspiracji, katalogów, w nawet filmów


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits