Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 04:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 17 kwie 2009, 20:45 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 kwie 2009, 20:39
Posty: 4
Szkolenie o asertywności w kontaktach zawodowych pozwala nauczyć się zachowań w sytuacjach, w których masz trudności z wyrażaniem siebie wobec innych osób w sposób, który nie narusza osobistych praw tych osób. Zawsze byłem zainteresowany zmianą swojego zachowania i nauką bycia sobą, zgodnie ze swoimi uczuciami, pragnieniami, przekonaniami i celami, przy jednoczesnym poszanowaniu praw innych osób. To szkolenie dużo mi dało, a cena takiego 2-dniowego szkolenia wyniosła coś ok. 1400 zł. Polecam, na prawdę warto, by być sobą także w pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 19 kwie 2009, 14:07 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 19 kwie 2009, 13:53
Posty: 4
Myślę, że ciekawa propozycja w dzisiejszych czasach asertywność jest coraz ważniejsza i ludzie zaczynają doceniać jej wagę myślę, że cena niezbyt wygórowana jak na dwudniowe szkolenie. A czy szkolenie było raczej teoretyczne czy trochę praktyki jednak się znalazło?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 21 kwie 2009, 20:54 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 kwie 2009, 20:39
Posty: 5
O przydałoby się mi takie szkolenie. Co bym wreszcie wyraziła swoje zdanie, może nie kontaktach z klientami ale z rozwścieczonymi uczniami :p :D bo ciężko jest ich przegnać z sekretariatu nawet gdy się mówi ładnie "idź na lekcje".
Zapewne praktyka była, bo czytając ten temat weszłam na google i pierwsza strona, która mi wyskoczyła odnośnie szkoleń asertywności mówiła o praktyce, czyli stawianiu uczestników kursu w trudnych sytuacjach, a ci mieli się wykazać asertywnością.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 25 kwie 2009, 23:11 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 kwie 2009, 23:05
Posty: 8
Tak uczniowie potrafią zaleźć za skórę. Miałam styczność zarówno z młodszymi jak i ze starszymi i niestety nie wiele się od siebie różnią Falead jeżeli tylko będziesz miała możliwość weź udział w takim szkoleniu, na pewno nie pożałujesz.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 28 kwie 2009, 10:42 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:33
Posty: 38
Asertywność w pracy to tzw. umiejętność miękka, która może być przydatna w naszym życiu zawodowym i pomóc w rozwiązywaniu niektórych problemów. Niektórzy ludzi posiadają np takie cechy i nie potrzebując chodzić na szkolenie. Jest to tzw. "siła charakteru". Inni, którym tej cechy brakuje w codziennej pracy, mogą oczywiście z tego szkolenia skorzystać. Jak dla mnie, jeżeli już muszę wydać pieniądze na szkolenia wolę szkolenia z umiejętności "twardych", na których można się nauczyć konkretnych rzeczy. Natomiast na umiejętności miękkie mogę chętnie pójść, ale niech za mnie zapłaci pracodawca lub Unia :D.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 30 kwie 2009, 10:17 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 kwie 2009, 05:45
Posty: 7
Lokalizacja: Poznań
No cóż, w takim razie polecam przeczytanie książki Daniela H.Pinka - ''Całkiem nowy umysł'' :D Jestem krotko po fajnym szkoleniu z umiejętności zarządzania emocjami ''Pozbądź sie stresu i negatywnych emocji'' i widzę, ze to mi bardzo dużo dało. Twarde umiejętności nie wystarczały mi, ale teraz już wiem, o co chodzi.

Choć oczywiście mogę mówić tylko za siebie :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 15 lip 2009, 17:02 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 lip 2009, 18:47
Posty: 70
A mozesz ujawnic rabka tajemnicy i opowiedziec czego uczyli przez te dwa dni. I jak stosujesz zdobyta wiedze w praktyce?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 21 gru 2009, 20:06 
Twarde umiejętności owszem, są ważne, ale nie osiągniemy dzięki nim pełni sukcesu jeśli będziemy ulegli i podporządkowani innym. Nie mówię tutaj o dziecinnym stawianiu na swoim, gdy nie mamy racji, ale o optymalnym szacowaniu sytuacji i podejmowaniu decyzji zgodnych z naszymi interesami.
Asertywność możemy odziedziczyć, możemy nauczyć się jej podczas socjalizacji pierwotnej, a udoskonalać podczas socjalizacji wtórnej.
Sama czynię to każdego dnia. Czytam literaturę na ten temat, rozmawiam z ludźmi o tym, jakie oni mają sposoby na swoją asertywność, generalnie - zewsząd czerpię inspiracje, a później z rezultatów mam wielką satysfakcję :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 22 gru 2009, 14:10 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 16:58
Posty: 19
Powiedz mi proszę Melysso, jak w najbardziej efektywny sposób radzić sobie np. z akwizytorami, którzy chcą wcisnąć mi przez telefon różne możliwości reklamowania mojej firmy w internecie. Mówiłem kobiecie 3 razy że nie jestem tym zainteresowany a ona nadal mnie namawia i mówi że zadzwoni jeszcze za tydzień. A wydawało mi się że mówiłem po Polsku. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 23:42 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
Oj ciężko mówić "nie". Jednak warto się tego nauczyć, takie stanowcze wypowiedziane słowo, czasami może uratować nam życie. W sumie po co robić coś czego nie chcemy?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits