Forum-Szkolenia
http://www.forum-szkolenia.pl/

Nowoczesna asystentka.
http://www.forum-szkolenia.pl/szkolenia-umiejetnosci-osobiste-f48/nowoczesna-asystentka-t58.html
Strona 1 z 5

Autor:  kalli [ pt kwie 17, 2009 6:59 pm ]
Tytuł:  Nowoczesna asystentka.

Żonka ostatnio była na szkoleniu o tematyce "nowoczesna asystentka". Miała tam poszerzyć niby wiedzę o samodzielności, odpowiedzialności i otwartości na nowe rozwiązania przy współpracy z zarządem i szefostwem. Nawijali dużo o savoir vivrze i technikach organizacji pracy biurowej. A że żonka chciała pogłębić swoją wiedzę i poznać nowe trendy w zawodzie asystentki to bardzo była zadowolona z tego szkolenia.

Autor:  Miechu [ ndz kwie 26, 2009 9:30 pm ]
Tytuł:  Re: Nowoczesna asystentka.

kalli czy mógłbyś przytoczyć jakieś przykłady technik organizacji pracy biurowej poruszane na tym szkoleniu? Chciałbym wysłać moją asystentkę i właśnie czegoś takiego szukam.

Autor:  Kate [ śr wrz 02, 2009 7:31 am ]
Tytuł:  Re: Nowoczesna asystentka.

Miechu,
znam firmę, która organizuje takie szkolenie. Nie mają teraz go w ofercie ale może się pojawi. Pamiętam, że na szkoleniu [jeśli chodzi o techniki] była mowa o zaznaczaniu kolorystycznie, technikach przechowywania, jakimi narzędziami się posługiwać do archiwizacji podręcznej, jak przechowywać i przenosić dokumenty. Dodatkowo miały wizaż i dostawały próbki kosmetyków.

Autor:  AVENHANSEN [ śr wrz 02, 2009 11:00 am ]
Tytuł:  Re: Nowoczesna asystentka.

Serdecznie zapraszamy (powoli zamyka się grupa):

Profesjonalna Asystentka / Sekretarka

Autor:  Kate [ śr wrz 02, 2009 11:45 am ]
Tytuł:  Re: Nowoczesna asystentka.

O !!!
ale drogo! tamta firma była o wiele tańsza, a na prawdę świetna! Pewnie dlatego, że w hotelu. Rozumiem - organizować szkolenie w takim hotelu dla menedżerów, czy kadry zarządzającej. Ale na prawdę, moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby dla asystentek zorganizować w trochę tańszym miejscu a i większe zainteresowanie by było.

Autor:  Dzuli85 [ czw wrz 03, 2009 3:07 pm ]
Tytuł:  :)

UWAŻAM, ŻE TAKIE SKOLENIE
Jest jak naj bardziej przydatne... gdyż człowiek uświadamia sobie jak małe rzeczy są istotne...
Co do makijażu i ubioru to mogę poradzić i doradzić...

Autor:  Blanka84 [ ndz wrz 06, 2009 10:33 am ]
Tytuł:  Re: Nowoczesna asystentka.

Ja uważam że w każdej firmie, dyrektorowie powinni zafundować swoim asystentką/asystentom takie szkolenie.
To już nie te czasy kiedy asystentka tylko parzy kawe i odbiera poczte. Trzeba naprawde znac pewne techniki organizacji i zarzadzania czasem, a takze asertwynosci by moc sprostac wymaganiom szefostwa w nowoczesnej firmie.

Autor:  ronna [ czw paź 01, 2009 9:07 am ]
Tytuł:  Re: Nowoczesna asystentka.

Muszę dodać, że wiele szefów ma naprawdę truudne charaktery i wiele asystentek musi wykazać się niebywałą elastycznością, empatią a jednocześnie asertywnością, aby sobie poradzić z takimi "delikwentami". :roll:

Autor:  LosMancos [ pn paź 19, 2009 7:42 pm ]
Tytuł:  Re: Nowoczesna asystentka.

Oj asystentka, wszystkim się wydaje: "pani od kawki dla szefa" tak jednak nie jest, taka asystentka musi dużo pracować, a dodatkowo tak jak ktoś wcześnej powiedział musi znosić często niezadobrego szefa. Więc szkolenia dla niej powinno być swoistą nagrodą za trud, który przechodziła w pracy z taką osobą. :)

Autor:  maj [ pn paź 26, 2009 11:37 am ]
Tytuł:  Re: Nowoczesna asystentka.

Cha cha :lol: , nie tylko asystentka musi dużo pracować. Praca asystentki ma charakter specyficzny i wymaga dużej odporności psychicznej. Jednak asystentka to nie jest alfa i omega w firmie. :)

Strona 1 z 5 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/