Forum-Szkolenia
http://www.forum-szkolenia.pl/

Zarządzanie czasem
http://www.forum-szkolenia.pl/szkolenia-zarzadzanie-f49/zarzadzanie-czasem-t2154.html
Strona 1 z 2

Autor:  jarek99 [ pt kwie 19, 2013 8:26 pm ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

Ja zawsze wszystko planuje ;)

Autor:  pinokio [ wt kwie 23, 2013 11:43 am ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

ja byłam raz na szkoleniu z zarządzania czas i muszę przyznać, ze wyszło chyba na to, ze albo nie mam zbyt wielu obowiązków albo dobrze już organizuję sobie czas, bo wszystkie techniki jakie mi tam pokazali to już znalałam

Autor:  gardasz [ czw cze 06, 2013 12:59 pm ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

Nie, napisz coś więcej na temat tych szkoleń. Akurat nauka zarządzania czasem i generalnie innych tematów związanych z menadżerowaniem wymaga setek godzin szkoleń i zbierania doświadczenia. Zresztą, nikt nigdy nie powiedział, że praca osoby kierującej firmą i pracownikami jest łatwa. Nauka zarządzania czasem wymaga całej masy pracy i zaangażowania.

Autor:  gerardo [ wt cze 11, 2013 1:47 pm ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

Uczyłem się tematyki zarządzania czasem, ale to było długi szkolenie, które trwało kilkadziesiąt godzin, rozłożone na dłuższy okres czasu. Prawda jest taka, że w ten sposób poznaje się teorie, ale miałem przyjemność bycia na szkoleniu gdzie uczyli praktyki. To praktyka, doświadczenie ma największe znaczenie w przypadku realnego zarządzania firmą. Pozostałe kwestie nie mają absolutnie żadnego znaczenia.

Autor:  Sanderson [ śr cze 12, 2013 7:29 am ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

tak żeby czepić sie terminologii - to nie powinno sie mówić: zarządzanie sobą w czasie, a nie zarządzanie czasem? :?

Autor:  gerardo [ śr cze 12, 2013 2:11 pm ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

Powinno być zarządzanie czasem, bo wcale nie zarządzasz sobą tylko całą grupą osób i zarządzasz ich czasem. Ale może nie czepiajmy się takich głupot. Terminologia nie ma tutaj większego znaczenia. Bardziej chodzi o pojęcie bezpośrednio o samej tematyce. Zarządzanie czasem to nie jest prosta rzecz - coś takiego posiada się po latach, bo dopiero wtedy przychodzi należyte doświadczenie.

Autor:  gardasz [ czw cze 13, 2013 2:59 pm ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

Nie sprzeczajcie się o głupoty proszę ;-)
Czy w waszych firmach macie oddzielnych specjalistów, którzy zajmują się samą tematyką zarządzania czasem?
Jakie posiadają doświadczenie, po jakim czasie ich praca rzeczywiście dawała dokładnie taki efekt, jakiego oczekiwaliście?

Autor:  cuckoo77 [ pt lip 12, 2013 9:25 am ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

to prawda, że to właśnie praktyka ma największe znaczenie w kwestii zarządzania firmą. ja uczestniczyłam w szkoleniu z zarządzania czasem w goworku i serdecznie polecam to szkolenie, bo właśnie na praktykę jest tam kładziony największy nacisk. szkolenia odbywają sie w wielu miastach, ja byłam na tym w warszawie.

Autor:  Sylwia.k11 [ pt wrz 13, 2013 6:51 am ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

Zarządanie czasem, a zarządzanie sobą w czasie to dwa odrębne tematy. Przynajmniej tak wywnioskowałam uczestnicząc w szkoleniach Leadership Center.
Szkolenia poleciła mi znajoma, początkowo nie byłam do nich przekonana, no ale wieczny brak czasu dla rodziny kiedy chcesz poświęcić się zawodowo mnie przekonał.
W czasie szkoleń prowadzone były ciekawe gry symulacyjne, dzięki którym można nabyć umiejętność przewidywania konsekwencji swoich decyzji.
Chętnie skorzystam z innych szkoleń firmy, ale na razie chce 'doszlifować' :) zarządzanie sobą w czasie.

Autor:  rock38 [ pt wrz 13, 2013 7:25 am ]
Tytuł:  Re: Zarządzanie czasem

Mnie interesują bardziej zarzadzanie zespołem szkolenia, ale tylko takie sprawdzone :) Naczytałem się sporo na ten temat i wiem, że odpowiednia motywacja i zarządzanie czasem mogą zdziałać cuda, a ja chciałbym być dobrym a raczej jeszcze lepszym menedżerem ;) i podnieść swoje wyniki. Sylwia, wiem że takie właśnie gry też się używa zarządzając zespołem pracowników, dlatego jeśli możesz to podaj namiar na firmę, z której usług korzystałaś.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/