Forum-Szkolenia
http://www.forum-szkolenia.pl/

Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
http://www.forum-szkolenia.pl/szkolenia-zarzadzanie-f49/jak-rozeklamowac-szkolenia-ktore-prowadze-t4237.html
Strona 1 z 2

Autor:  jaimee1442 [ sob mar 28, 2015 7:19 pm ]
Tytuł:  Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

Witam wszystkich. Od kilku lat jestem czynnym trenerem i prowadzę szkolenia oraz warsztaty z "Zarządzania zasobami ludzkimi" w różnorodnych firmach. Niestety jak do tej pory, działam głównie na zasadzie polecenia mnie przez osoby znajome. Chcę to zmienić i rozreklamować siebie i swoją działalność. Uważam iż moje warsztaty są naprawdę ciekawe i gdyby tylko ludzie mnie znaleźli to by byli zadowoleni. Jak według was mógłbym się zareklamować? Czy wykorzystać billboard reklamowy czy raczej reklamę w internecie? Czy może jest jeszcze jakś inny, skuteczny sposób?

Autor:  Melany91 [ pn mar 30, 2015 5:52 pm ]
Tytuł:  Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

Wydaje mi się, że w Twoim przypadku reklama w internecie byłaby jak znalazł. Teraz życie dzieje się w sieci, wiec warto wlasnie tam uderzyc. blillboardy nie sa zle, ale nie w kazdym przypadku sie sprawdzaja, wydaje mi sie, ze w twoim sa zbedne. poza tym wydaje mi sie, ze ceny sa horendalne, a efekt pozostaje pod znakiem zapytania. najlepiej poradzic sie specjalistow od reklamy.

Autor:  KONDRAT99 [ pn mar 30, 2015 8:22 pm ]
Tytuł:  Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

jeśli chodzi o szkolenia to możesz również wykonać jakieś ciekawe plakaty i porozmieszczać je w miejscach gdzie ludzie szukają pracy i zwrócą na ogłoszenie uwagę, oprócz tego reklama w internecie obecnie jest niezbędna, także jeśli jeszcze nie masz strony internetowej to powinieneś kogoś znaleźć kto Ci ją zrobi profesjonalnie, oprócz tego ogłaszaj się na różnych forach :)

Autor:  SHT [ czw kwie 02, 2015 8:58 am ]
Tytuł:  Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

To zależy od wielu czynników, a przede wszystkim jakiego typu szkolenia prowadzisz i kto jest Twoją grupą docelową. Pamiętaj, że to nie dla Ciebie ma być warsztat ciekawy tylko dla uczestników :) Skoro stworzyłeś ten temat to wnioskuję, że poleceń mimo wszystko brak. Tak jak napisałem na początku, za mało informacji. Na sucho jednak poleciłbym zainteresować się budowaniem wizerunku w internecie i promowania samego siebie. Inwestycję w taką reklamę można regulować dowolnie, a jak zrobisz to w oryginalny, kreatywny sposób to na pewno będzie to opłacalne :)

Autor:  riimbana [ sob paź 03, 2015 9:34 am ]
Tytuł:  Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

Jeśli chodzi o taki rodzaj działalności, to w grę wchodzi faktycznie tylko i wyłącznie reklama w Internecie. Nasza firma tak właśnie znalazła wykonawcę szkolenia z zarządzania, w Internecie. Dobra, czytelna strona, pozycjonowanie w Internecie, bannery reklamowe na portalach branżowych – jest mnóstwo form takiej reklamy w Internecie, musiałabyś sama o tym poczytać lub zatrudnić fachowca.

Autor:  OctoN [ sob paź 17, 2015 6:59 pm ]
Tytuł:  Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

Sieć to na pewno jedna z form, ale jeśli to szkolenie na które mogą przybyć jakieś osoby z okolicy można pomyśleć o jakiś namiotach reklamowych czy też balonach - namioty są o tyle fajnie, ze można tam rozłożyć jakieś ulotki etc i ludzie sami sobie będą wchodzić i czytać o co w tym wszystkim chodzi. Opcja na pewno ciekawa.

Autor:  adik356 [ śr lis 04, 2015 2:57 pm ]
Tytuł:  Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

Spróbuj po przez pozycjonowanie w sieci. Samej to trudno a więc zainwestuj trochę w firmę, która zna się na tym doskonale i na pewno zainteresowanie szkoleniami tego typu będzie większe.

Autor:  ignacyy91 [ śr lis 25, 2015 12:11 pm ]
Tytuł:  Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

Radziłbym zacząć od stworzenia własnej strony internetowej (chyba, że już ją masz), a następnie jej wypozycjonowania - spora część konsumentów zainteresowanych takimi szkoleniami szuka ich w wyszukiwarce, dlatego pozycjonowanie jest bardzo ważne. Myśle, że dobrym pomysłem jest też zamieszczenie ogłoszeń/reklam na różnych forach i stronach biznesowych.

Autor:  sawina76 [ sob lis 28, 2015 11:22 am ]
Tytuł:  Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

Pierwszym krokiem oczywiście powinna być reklama w internecie. To najprostsza opcja i najszybciej to zrobić. Możesz zrobić swoją stronę internetową a później ją wypozycjonować i wykupić reklamy na różnych stronach. Możesz także zrobić rekonesans na rynku firm, które mogą być zainteresowane Twoimi szkoleniami i spróbować się umówić na spotkanie z osobą odpowiedzialną za organizowanie szkoleń w firmach. Możesz też wysyłać swoje oferty na adresy mailowe do firm.

Autor:  raff [ pn kwie 04, 2016 6:10 pm ]
Tytuł:  Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?

Ogłaszaj się na forach, na portalach społecznościowych. Możesz też zorganizować darmowe szkolenia np dla akademickich kół przedsiębiorczości i tak zdobyć klientów i opinię.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/