Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 28 mar 2015, 21:19 
Witam wszystkich. Od kilku lat jestem czynnym trenerem i prowadzę szkolenia oraz warsztaty z "Zarządzania zasobami ludzkimi" w różnorodnych firmach. Niestety jak do tej pory, działam głównie na zasadzie polecenia mnie przez osoby znajome. Chcę to zmienić i rozreklamować siebie i swoją działalność. Uważam iż moje warsztaty są naprawdę ciekawe i gdyby tylko ludzie mnie znaleźli to by byli zadowoleni. Jak według was mógłbym się zareklamować? Czy wykorzystać billboard reklamowy czy raczej reklamę w internecie? Czy może jest jeszcze jakś inny, skuteczny sposób?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 30 mar 2015, 19:52 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 17:10
Posty: 3
Wydaje mi się, że w Twoim przypadku reklama w internecie byłaby jak znalazł. Teraz życie dzieje się w sieci, wiec warto wlasnie tam uderzyc. blillboardy nie sa zle, ale nie w kazdym przypadku sie sprawdzaja, wydaje mi sie, ze w twoim sa zbedne. poza tym wydaje mi sie, ze ceny sa horendalne, a efekt pozostaje pod znakiem zapytania. najlepiej poradzic sie specjalistow od reklamy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 30 mar 2015, 22:22 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lis 2013, 03:06
Posty: 2
jeśli chodzi o szkolenia to możesz również wykonać jakieś ciekawe plakaty i porozmieszczać je w miejscach gdzie ludzie szukają pracy i zwrócą na ogłoszenie uwagę, oprócz tego reklama w internecie obecnie jest niezbędna, także jeśli jeszcze nie masz strony internetowej to powinieneś kogoś znaleźć kto Ci ją zrobi profesjonalnie, oprócz tego ogłaszaj się na różnych forach :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 02 kwie 2015, 10:58 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 mar 2015, 14:57
Posty: 8
To zależy od wielu czynników, a przede wszystkim jakiego typu szkolenia prowadzisz i kto jest Twoją grupą docelową. Pamiętaj, że to nie dla Ciebie ma być warsztat ciekawy tylko dla uczestników :) Skoro stworzyłeś ten temat to wnioskuję, że poleceń mimo wszystko brak. Tak jak napisałem na początku, za mało informacji. Na sucho jednak poleciłbym zainteresować się budowaniem wizerunku w internecie i promowania samego siebie. Inwestycję w taką reklamę można regulować dowolnie, a jak zrobisz to w oryginalny, kreatywny sposób to na pewno będzie to opłacalne :)

_________________
Doświadcz innowacyjnych i skutecznych szkoleń z SHtraining
Nowoczesne narzędzia symulacyjne i edukacyjno-szkoleniowe
www.SHtraining.pl
Natomiast jeżeli trenerem skorzystaj z naszych narzędzi!
www.GrydlaTrenera.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 03 paź 2015, 11:34 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 wrz 2015, 00:54
Posty: 2
Jeśli chodzi o taki rodzaj działalności, to w grę wchodzi faktycznie tylko i wyłącznie reklama w Internecie. Nasza firma tak właśnie znalazła wykonawcę szkolenia z zarządzania, w Internecie. Dobra, czytelna strona, pozycjonowanie w Internecie, bannery reklamowe na portalach branżowych – jest mnóstwo form takiej reklamy w Internecie, musiałabyś sama o tym poczytać lub zatrudnić fachowca.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 17 paź 2015, 20:59 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2015, 13:34
Posty: 38
Sieć to na pewno jedna z form, ale jeśli to szkolenie na które mogą przybyć jakieś osoby z okolicy można pomyśleć o jakiś namiotach reklamowych czy też balonach - namioty są o tyle fajnie, ze można tam rozłożyć jakieś ulotki etc i ludzie sami sobie będą wchodzić i czytać o co w tym wszystkim chodzi. Opcja na pewno ciekawa.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 04 lis 2015, 16:57 
Spróbuj po przez pozycjonowanie w sieci. Samej to trudno a więc zainwestuj trochę w firmę, która zna się na tym doskonale i na pewno zainteresowanie szkoleniami tego typu będzie większe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 25 lis 2015, 14:11 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 paź 2015, 12:46
Posty: 6
Radziłbym zacząć od stworzenia własnej strony internetowej (chyba, że już ją masz), a następnie jej wypozycjonowania - spora część konsumentów zainteresowanych takimi szkoleniami szuka ich w wyszukiwarce, dlatego pozycjonowanie jest bardzo ważne. Myśle, że dobrym pomysłem jest też zamieszczenie ogłoszeń/reklam na różnych forach i stronach biznesowych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 28 lis 2015, 13:22 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 lis 2015, 22:20
Posty: 5
Pierwszym krokiem oczywiście powinna być reklama w internecie. To najprostsza opcja i najszybciej to zrobić. Możesz zrobić swoją stronę internetową a później ją wypozycjonować i wykupić reklamy na różnych stronach. Możesz także zrobić rekonesans na rynku firm, które mogą być zainteresowane Twoimi szkoleniami i spróbować się umówić na spotkanie z osobą odpowiedzialną za organizowanie szkoleń w firmach. Możesz też wysyłać swoje oferty na adresy mailowe do firm.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak rozeklamować szkolenia które prowadzę?
PostZamieszczono: 04 kwie 2016, 20:10 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Ogłaszaj się na forach, na portalach społecznościowych. Możesz też zorganizować darmowe szkolenia np dla akademickich kół przedsiębiorczości i tak zdobyć klientów i opinię.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits