Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 03 maja 2009, 17:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 maja 2009, 17:22
Posty: 4
Witam,

swego czasu słyszałem że firmy typu pracuj.pl czy jobpilot.pl organizują szkolenia dla doświadczonych menedżerów HR, podczas takiego szkolenia następuję zapoznanie, niektóre osoby otrzymują oferty pracy.
Słyszeliście o czymś takim ? Może ktoś się spotkał i napisze coś więcej, bo nawet nie wiem czy to prawda, ponieważ informacje usłyszałam z drugiej ręki.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 28 kwie 2010, 16:00 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2010, 13:27
Posty: 24
Nigdy o tym nie słyszałam. Jeśli tak jest to dobrze, że dają czasami ofertę pracy. Sama bym chciała tam pracować, niestety nie mam odpowiednich kwalifikacji. Korzystam czasmai z tych serwisów i wiem, że te stronki są na prawde dobre.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 28 maja 2010, 16:10 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 maja 2010, 16:21
Posty: 22
Również o tym nie słyszałem....a co muszę zrobić aby zostac menadżerem Human Resouces? :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 12 lis 2010, 16:50 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lis 2010, 16:46
Posty: 4
GoWork.pl w swojej ofercie zamieściło takie szkolenie HR. W przeciwieństwie do innych firm na stronie GoWorka można zobaczyć cały program takiego kursu, jest wszystko od a do z opisane. Ja się zastanawiam nad tym szkoleniem. Startuje ono 29 listopada i myślę że program jest naprawdę bogaty i rzetelny. Co o Tym sądzicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 22 lis 2010, 20:32 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lis 2010, 15:19
Posty: 21
hmm a te szkolenia sa płatne?? Brzmi ciekawie, ciekaw jestem ile osób się zapisuje. Jak duż ajest konkurencja:D Bo o tkaie stanowisko można powalczyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 02 lut 2011, 08:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lut 2011, 08:08
Posty: 1
witam was wszystkich

Mam ukończone studia licencjackie( finanse i rachunkowość) + dodatkowo skończone 4 semestry uzupeł. studiów magisterskich - została mi tylko poprawa prawy magisterskiej , uzyskanie absolutorium i wymarzona od czerwca 2008 obrona, którą utrudnia mnie pani promotorka. W magisterce zrobiłam sobie przerwę by nabrać siły i ponownie uwierzyć w siebie ale w październiku chciałabym wrócić i dokończyć te studia. Dlaczego w październiku? Podjęłam decyzje o zmianie promotora a z nowym chcę od nowa napisać swoją pracę , więc pół roku starczy mi na zebranie potrzebnych materiałów i napisanie ponownie pracy mag. Zaznaczam ze jestem bardzo systematyczna i wytrwale dążę do celu. Choć pewnie zastanawiacie się dlaczego nie skończyłam od razu magisterki.... otóż moja promotorka w 4 semestrze postanowiła mnie ukarać za moje wygórowane ambicje. Nie jestem kujonem ani geniuszem z każdej dziedziny ale w te studia włożyłam bardzo dużo. Studiowałam w czasie macierzyństwa i nie powiem ze było mi łatwo. Całe tygodnie spędzałam z dzieckiem a weekendy na uczelniach. Ponieważ moje dziecko nie było zbyt wymagające swoją prace pisałam po nocach - od 21 do 4 rano przez 4 dni w tygodniu bo zajęcia bywały piątki, soboty i niedziele. Promotorka uznała ze moja praca jest na 3 bo brakuje mi danych do analizy, których oczywiście nie ma wcale. Poprosiłam ją w czerwcu o troszkę czasu i możliwość poprawienia tej analizy i się zgodziła, dała mi czas do września - więc 2 m-ce dla mnie to dużo. starałam się jak najlepiej- okazało się ze prawie dobrze ale nie do końca . i stał stała się gehenna moja , która trwała 1,5 roku . co chwile zmieniały sie poprawy w rozdziałach a to w 2 a to w 3 i tak na zmianę. jestem twarda ale po 1,5 roku psychicznego starcia pękłam i powiedziałam dość. :(
Teraz jestem os. bezrobotną i chciałabym zrobic albo podyplomowe studia albo kurs ? wiem, ze urzędy pracy dysponuja wolnymi srodkami na takie cele ale wiem co wybrac?

mam licencjat z finansów i rachunkowości ale interesuje mnie cos zupełnie innego. hciałabym dalej się kształcić ale nie wiem co wybrac bo pomysłów mam kilka.
Zawody w których chciałabym pracować to : pośrednik zawodowy, praca w działach personalnych, bądź z innej beczki Pedagogika - praca w oświacie np. z przedszkolakami, bądź z szkoły podstawowe ale mniejsze klasy .
Jestem na rozdrożu bo wiem ze pedagogika jest mi bliska i chcę ja głębiej poznac

odezwe sie potem obowiazki domowe wzywają :)


c


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 04 lut 2011, 10:19 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Witaj kasgol!
Rozumiem, jak to jest bo sama mam małe dziecko i pisanie pracy dyplomowej i wychowanie dziecka to nie łada wyczyn :!: Radziłabym oczywiście Ci ukończyć studia, ewentualnie zmienić promotorkę na sympatyczniejszą, a co do pracy zawodowej najlepiej jest robić to, co się lubi.
Myślisz o pedagogice, masz małe dziecko? Obecnie prywatnych żłobków, klubów malucha jest jak na lekarstwo, z drugiej strony w urzędach pracy pojawiają się dotacje dla mam wchodzących na rynek pracy po urodzenia dziecka. Może dotacja i własna działalność byłaby dobrym wyjściem?

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 25 maja 2011, 11:53 
Ja słyszałem o takich szkoleniach. Szczegóły w mojej stopce. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na PRIV.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 25 maja 2011, 20:34 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 mar 2011, 21:11
Posty: 46
świetny pomysł tez ze żłobkiem!! jednak tutaj trzeba miec odpowiednie wykształcenie... no i wydaje mi się, że ciezko bedzie Tobie dostać pieniądze na studia podyplomowe z urzedu pracy. Raczej dostaniesz środki na własną firme, ale nie na podyplomówe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia Human Resources
PostZamieszczono: 29 lut 2012, 13:38 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lis 2011, 16:23
Posty: 2
zawsze mozesz przejrzeć oferty szkół trenerskich. Na rynku jest mnóstwo firm, które oferują szkolenia z zakresu coachingu. Ja ze swojej strony mogę polecić STABI w Warszawie. Ich oferte znajdziesz na stronie, caly cykl szkolenia masz dokladnie i klarownie rozpisany, a do tego cena szkolenia wcale nie jest wygórowana.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits