Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:36

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Profesjonalna Asystentka / Sekretarka
PostZamieszczono: 09 wrz 2015, 13:26 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Najlepsze szkolenie w Polsce: Profesjonalna Asystentka / Sekretarka, 17-18.09.2015, Kraków.

Celem całego szkolenia jest przekazanie Uczestniczkom profesjonalnych, sprawdzonych rozwiązań w tematyce zaprezentowanej w programie szkolenia, zwiększenie zaangażowania Uczestniczek w pracę, a tym samym pozytywny wpływ na zadowolenie z pracy, a także przekazanie inspiracji do analizowania swojej pracy i poszukiwania własnych, autorskich pomysłów na usprawnienie swojej pracy.

http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl/szko ... rakow.html


Załączniki:
12006371_943395685699296_8126553107200434899_n.png
12006371_943395685699296_8126553107200434899_n.png [ 129.14 KiB | Przeglądany 1253 razy ]

_________________
pozdrawiam
Maja
Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Profesjonalna Asystentka / Sekretarka
PostZamieszczono: 17 gru 2015, 17:42 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 gru 2015, 17:32
Posty: 1
Szanowna Pani (?),

cieszę się, że jest Pani zainteresowana prowadzonym przeze mnie szkoleniem. Szkolenie jest ukierunkowane na rozwijanie kompetencji, które są wykorzystywane przez osoby zatrudnione na stanowisku sekretarki bądź asystentki. Jeżeli poszukuje Pani pracy właśnie na takich stanowiskach, to jestem przekonana, że podnoszenie kwalifikacji wypływa wyłącznie pozytywnie na powodzenie w skuteczności składanej oferty.

W trakcie szkolenia szczegółowo zajmujemy się sporządzaniem dokumentów wysyłanych pocztą tradycyjną i korespondencji mail. Co prawda nie omawiamy dokumentów aplikacyjnych, ale jestem przekonana, że profesjonalne porady jak sporządzić dokument, jak profesjonalnie przygotować maila, z pewnością będą miały pozytywne przełożenie na sporządzane przez Panią oferty pracy.

Ja serdecznie zapraszam na szkolenie. Osobiście uważam, że podnoszenie swoich kwalifikacji to inwestycja w powodzenie w karierze w przyszłości.

Gdybyśmy się jednak nie spotkały na sali szkoleniowej, życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy!

Pozdrawiam serdecznie
Izabela Krzyszycha


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits