Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:46

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: W co inwestować
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 13:20 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 gru 2009, 12:35
Posty: 16
Chciałem zapytać w co według Was obecnie opłaca się inwestować. Wiele się słyszy o możliwościach, które daje nam rynek. Że możemy zarobić na tym, i na tym, i na tym, a jak to jest naprawdę?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 16:24 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 00:17
Posty: 11
Według mnie nadal bardzo dobrą inwestycją są nieruchomości. Ich ceny raczej idą w górę i można tylko zarobić, ale niestety jedynym minusem jest potrzebny bardzo duży kapitał, bo bez niego w tej dziedzinie raczej się wiele nie osiągnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 17:07 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 16:58
Posty: 19
Ja staram się lokować swoje pieniądze w Fundusze Inwestycyjne, gdyż w obecnych czasach nawet niewielkim kapitałem można inwestować właśnie w ten sposób. Mam dostęp do rynków na całym świecie i mogę działać począwszy od akcji, przez surowce kończąc na nieruchomościach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 04 sty 2010, 10:09 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 mar 2009, 13:39
Posty: 46
Każdy z nas powinien inwestować w swoją wiedzę finansową, która pozwoli wzbogacić się. Zacznie się wówczas dostrzegać różne okazje na rynku.
Mając zasób solidnej wiedzy, żadnen kryzys nam nie straszny. I rozmowa z doradcą finansowym inaczej wygląda.

Zastanawiam się czy ktoś z Was inwestuje np. w kruszce? Jak wygląda sytuacja z tymi dobrami?

_________________
------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 27 lut 2010, 16:11 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:06
Posty: 26
Witajcie,
mój ojciec inwestuje w ziemie i różne nieruchomości. Moim zdaniem ziemia jest zawsze opłacalna, za jakiś czas może się okazać, że obok może powstać supermarket lub osiedle i wtedy można sprzedać ziemie w dobrych pieniądzach. Cena ziemi nigdy nie maleje, a zawsze rośnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 27 mar 2010, 15:36 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
Myslę, że warto inwestować w budynki, lokale itd. Zawsze można je wynajmowac. Cena nie spadnie, a raczej wzrośnie po kilku latach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 28 kwie 2010, 17:11 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:25
Posty: 21
Raczej jestem zwolennikiem odkładania kasy na lokate. Tam mam pewność, że nic sie nie stanie, a kwota będzie stopniowo rosła. Kiedyś grałem na giełdach, ale tu bywało różnie. Czasami traciłem duże kwoty i się wkurzałem. Teraz wolę lokaty:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 30 cze 2010, 12:54 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:57
Posty: 40
nieruchmości i ziemie - moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. Akurat te dwie rzeczy nie będą tańsze, a raczej odwrotnie wszystko rośnie do góry


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 08 sie 2010, 16:20 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 sie 2010, 14:20
Posty: 12
daw_ pisze:
Myslę, że warto inwestować w budynki, lokale itd. Zawsze można je wynajmowac. Cena nie spadnie, a raczej wzrośnie po kilku latach.


tak myślę tak samo, nieruchomości, lokale, ziemie itd zawsze bądą pożądane. Nigdy ich cena nie spadnie.
Warto inwestować również w siebie, w swoją wiedzę, szkolenia, szkoły itd - taka wiedzą nigdy nie zaszkodzi a wręcz pomoże.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: W co inwestować
PostZamieszczono: 31 sie 2010, 16:23 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:57
Posty: 40
A może warto otowrzyć jakis pub ? Taki jedyny w sowim rodzaju, taki którego jeszcze nie ma w mieście. Musi miec swój klimat i orygianlne wnętrze. Myślę, że warto w to inwestować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits