Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 15 paź 2009, 19:46 
Offline
Zainteresowany
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 maja 2009, 09:35
Posty: 36
Szefowie niektórych firm czasem mnie zadziwiają. Oszczędzają na herbacie i kawie dla pracowników, wrzątku, pensjach, ZuS-ach. Na siłę tną koszta. Znam takiego, który nawet wprowadził zakaz kupowania worków na śmieci :!: na koszt firmy. Czy to jest normalne? Czy takich skąpców nie powinno się wysyłać na przymusowe szkolenia z "ludzkości"?
Wg mnie takie podejście nie świadczy o zdrowym zarządzaniu finansami firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 10 lis 2009, 12:04 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 maja 2009, 13:42
Posty: 22
Dobry pracodawca potrafi dzielić się swoim sukcesem z pracownikami. To jest świetna forma motywacji. Niestety w polskich firmach takich skąpców nie brakuje. Trudna sytuacja na rynku pracy sprawiła, że pracownicy godzą się na bardzo wiele, by utrzymać pracę. Czy tak musi być? Może to polska mentalność? Wydaje mi się, że takie toksyczne zachowania zmieni czas ...lub dobre szkolenie :D.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 09 sty 2010, 16:49 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
O tak, takim szefom przydałoby się szkolenie. Tylko ciekawe kto namówiłby ich na nie.
Na szczęście, w swoim życiu nie spotkałem się z takim szefem, ale mam znajomych, którzy często narzekają, że ich szef każe kupować kawe/cukier z ich prywatnych pieniędzy. Jak dla mnie to wstyd i skandal!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 19 sty 2010, 00:15 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 sty 2010, 17:22
Posty: 22
Na szczęście miałam dobrych szefów....bony na święta, obiadki do pracy...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 21 sty 2010, 21:49 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 16:58
Posty: 19
Ciekawy jestem z czego wynika to ich skąpstwo. Czy to efekt dziury w budżecie firmy czy po prostu gość chce za wszelką cenę zarobić jak najwięcej kosztem innych. Słyszałem kiedyś że nie da się dojść do czegoś ciągle wyzyskując i nie dając nic w zamian, ale widocznie się da :/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 27 lut 2010, 16:19 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:06
Posty: 26
Zazwyczaj jest tak, że szefostwo musi gdzieś oszczedzać...no i najczęściej oszczędzają na nas:D U mnie nie jest najgorzej w firmie, oszczedzamy, ale na tym na czym na prawdę sieda. Np. kartki z ksera, które sa czyste z drugiej strony zostawiamy na różne zapiski - czyli i oszczędzamy i chronimy środkowisko.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 25 kwie 2010, 21:07 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2010, 13:27
Posty: 24
Alez się naśmiałam jak wasze wpisy naczytałam. Co to za szef, skoro każe kupować za swoje pieniądze cukier i kawe. Od takiego szefa od razu bym uciekła i jeszcze bym mu powiedziała kilka słow. Takie coś tylko świadczy o szefostwie, jeśli jest aż tak skąpym, to podejzewam, że kiedyś się przejedzie...o pracowników trzeba dbać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 26 kwie 2010, 14:48 
Skoro szef z własnych pieniędzy każe kupować kawę czy inne typowo firmowe produkty, to chyba brakuje mu trochę biznesowego obycia.
Za młokosa, gdy pracowałam jako fotograf w jednym z krakowskich salonów fotograficznych to tamtejszy szef robił mi łaskę, gdy poczestował od czasu do czasu swoja herbatą. Najlepsze w tym wszystkim było to, że częstujac mnie niemalże wpadał w samozachwyt tym jaki on to wspaniałomyślny, szczodry, hojny i empatyczny.
Jak tak teraz o tym i o nim myslę to az cierki przechodzą, ze tacy szefowie w ogóle istnieją.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 27 kwie 2010, 09:24 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 mar 2010, 12:35
Posty: 12
Nie jest tak źle:) przynajmniej ja nie mam takich doświadczeń ,ale chyba nie jestem odosobniona. Można zauważyć zmianę mentalności szefów, zdają sobie sprawę,że o pracownika trzeba dbać i tak robią. Jesli dba się o pracownika to ten bardziej efektywnie pracuje> To bardzo proste


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skąpość szefów
PostZamieszczono: 22 maja 2010, 16:00 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:07
Posty: 23
Tak, jeśli szef dba o pracownikta to ten jest gotów nawet na pościecenia dla firmy. U mnie w pracy zawsze była darmowa herbata i cukier:) A na świeta zawsze dostawaliśmy paczki:) aż miło się pracowało.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits