Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:03

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 19 kwie 2009, 20:23 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2009, 00:39
Posty: 8
Chętnie dowiem się co nieco na temat bycia akwizytorem. Jak to wygląda od strony finansowej, czy wynagrodzenie jest uzależnione od efektów - ew jak bardzo. Słyszałem o istnieniu techniki na pierwszy dzwonek - która miałaby polegać na sprzedaży niemalże natychmiastowej. Może ktoś na kim to wypróbowano, lub jest akwizytorem opowie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 23 kwie 2009, 17:22 
Offline
Początkujący
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 kwie 2009, 17:11
Posty: 10
Na dzień dzisiejszy już akwizytorem nie jestem ale co nieco mogę Ci opowiedzieć. Pierwsze jeżeli nie lubisz ludzi zrezygnuj. Natomiast jeżeli uwielbiasz kontakty z ludźmi to już masz pierwszy krok. Finanse są zależne od branży im bardziej elitarna i produkt droższy tym kasa lepsza (co prawda trudniej sprzedać ale za to można sprzedawać mniej) mam nadzieję, że trochę pomogłem w razie czego pisz


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 26 kwie 2009, 23:46 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 kwie 2009, 22:58
Posty: 8
Tak jak Artur mówił to zależy co sprzedajesz. Na pierwszy dzwonek sprzedasz wszystko. Pytanie tylko czy jesteś w tym dobry (sprzedać to jeszcze nic, gorzej jak wychodzisz z domu i nagle coś co sprzedałeś po dniu lub dwóch wraca do firmy).


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 06 cze 2009, 19:20 
Offline
Doświadczony Forumowicz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 cze 2009, 00:47
Posty: 65
Praca akwizytora musi być ciekawym doświadczeniem, jedyne co obawiałbym się reakcji niektórych ludzi, którzy przy złych wiatrach mogą w bardzo dosadny sposób okazać nam swoją niechęć do reklamowanego przez nas produktu. Też jestem ciekawy co do wielkości zarobków w takiej pracy...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 23 sty 2010, 16:46 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 sty 2010, 16:36
Posty: 19
Z tego co wiem, to jest to ciężka praca. Chodzisz po domach, firmach i sprzedajesz różne rzeczy. Masz od sprzedaży prowizję i tylko tyle. Nagadać się musisz bardzo, czasami zamykają drzwi przed nosem. Nie chciałbym tak pracować...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 25 lut 2010, 14:53 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:10
Posty: 30
Praca akwizytora to bardzo ciezka praca, trzeba się natrudić aby coś sprzedać i zarobić. Najcześciej taka osoba chodzi po domach i firmach i namawia osoby do kupna reklamowanej rzeczy. Najczęściej wypłata jest zależna od sprzedaży danego przedmiotu. Jest to trudna praca, bo wielu ludzi ma uprzedzenie do zakupu produktów od takich osób.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 26 kwie 2010, 14:14 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:24
Posty: 22
Praca akwizytora jest rzeczywiście bardzo ciężka. Płaca jest uzależniona od sprzedaży towaru. Jak dla mnie akwizytor to ciężki zawód, który dość często spotyka się z nieuprzejmością ludzi. Ile znamy przypadków, że kiedy zapuka akwizytor to albo zamykamy mu drzwi przed nosem albo wogóle nie otwieramy drzwi, udajemy że nas nie ma.
Myślę, że obawa tutaj jest przed nieznanym, tym iż osobę widizmy pierwszy raz. Poza tym owy towar niby ma gwarancje, ale i tak nie mamy pewności czy w razie czego ktoś tę gwarancję przyjąłby. Dlatego wolimy kupować w sklepie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 14 cze 2010, 22:44 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
Taka osoba musi mieć bardzo dobrą gadkę. Nie może być akwizytore osoba, która się wstydzi, jest nieśmiała. Taka osoba nic nie sprzeda. Musi byc pewna siebie i umieć namawiać innych do zakupu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 28 cze 2010, 16:26 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58
Posty: 32
Kiedyś spredawałam w ten sposób kosmetyki. Powiem tak, sa ludzie, któzy dadzą sie namówić a są tacy, któzy zamkną Tobie drzwi przed nosem (chyba myślą, że chce im okraść) Kiedy ktoś zamykał mi drzwi przed nosem czułam się okropnie, nie dość, że jest to ciężka praca to jeszcze tak traktują ludzi. ZArobki były uzależnione od sprzedaży, na początku było nieźle, potem się wypaliłam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Akwizytor - techniki, płaca
PostZamieszczono: 28 maja 2011, 20:20 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2011, 21:48
Posty: 42
Nigdy bym nie chciała pracować jako akwizytor.. własnie dlatego, ze zarobki są uzależnione od sprzedaży. Niestety nie potrafię sprzedawać, a jeśli udałoby mi się coś "wepchnąć" to potem miałąbym wyrzuty sumienia, że to było takie na siłe. Że może zabrałam ostatnie pieniądze... praca ciezka, podziwiam takie osoby.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits