Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 07:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: długi
PostZamieszczono: 24 kwie 2015, 13:31 
Jestem w bardzo nieciekawej życiowej sytuacji. Zaciągnęłam dość sporą pożyczkę w banku, a teraz losowe nieszczęście sprawiło, że nie mam tych pieniędzy. Nie chcę wchodzić w szczegóły ale zależy mi na poradzie na temat ogłoszenia upadlości konsumenckiej. Słyszałam od znajomego, że to jest jakieś rozwiązanie dla wyjścia z tych długów. czy ktoś ma takie doświadczenie? Oczywiście nikomu tego nie życzę, ale chciałabym się z kimś skontaktowac. Moja sytuacja jest naprawdę kipska


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: długi
PostZamieszczono: 28 kwie 2015, 10:23 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 lis 2014, 13:31
Posty: 34
Prosze nie przekreślać swojej sytuacji. Znam przypadki kiedy ogłoszenie upadłości konsumenckiej okazało się korzystnym wyjściem z zadłużenia. Firma Antydług zajmuje się takimi przypadkami . Ja nie bylam w takiej sytuacji, ale dobra znajoma owszem i pamiętam, że osoby z tej firmy bardzo jej pomogły wybrnąć cało z sytuacji . Życzę powodzenia i trzymam kciuki


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: długi
PostZamieszczono: 23 wrz 2015, 14:22 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 wrz 2014, 14:42
Posty: 42
Przykra sprawa:/ Powiem tylko tyle, że z każdej sytuacji da się wyjść :) Mój kumpel miał krytyczną sytuację i również długi choć nie miał własnej firmy. W kilka miesięcy musiał coś zrobić, żeby zarobić i je spłacić. Znalazł dobrą pracę dzięki firmie Eurokontakt, wyjechał z Polski i zarobił tyle, że w Polsce pracowałby na to znacznie dłużej. Teraz nie ma już żadnych długów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: długi
PostZamieszczono: 20 paź 2015, 17:03 
Taka sytuacja może przytrafić się każdemu z nas. I warto wiedzieć jak wyplątać się np ze spirali zadłużenia. No i najważniejsze- jak żyć bez długów :) Przeczytajcie ten poradnik Fundacji Zaradni bo w nim mozna znaleźć bardzo ciekawe informacje dotyczące właśnie problemów finansowych i sposóby na wyjście z tego kryzysu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: długi
PostZamieszczono: 21 lis 2016, 11:19 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 paź 2012, 22:01
Posty: 6
to nigdy nie jest przyjemne, ale cóż. nie moze tego zaniedbac


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: długi
PostZamieszczono: 28 kwie 2022, 08:23 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Z tego co wiem możliwa jest konsolidacja chwilówek więc warto tematem się zainteresować. Lepiej nie pozwolić na to by dług rósł co jest zagrożeniem dla naszego majątku


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: długi
PostZamieszczono: 06 cze 2022, 21:00 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2022, 20:55
Posty: 3
Lokalizacja: Katowice
misha pisze:
Prosze nie przekreślać swojej sytuacji. Znam przypadki kiedy ogłoszenie upadłości konsumenckiej okazało się korzystnym wyjściem z zadłużenia. Firma Antydług zajmuje się takimi przypadkami . Ja nie bylam w takiej sytuacji, ale dobra znajoma owszem i pamiętam, że osoby z tej firmy bardzo jej pomogły wybrnąć cało z sytuacji . Życzę powodzenia i trzymam kciuki https://seriale.best/

Dobre słowa a co do firmy słyszałam o niej pozytywne wiadomości. Moim zdaniem warto być cierpliwym si się nie poddawać! Powodzenia!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: długi
PostZamieszczono: 23 lis 2022, 13:11 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 465
Jak już rozmawiamy o długach, to powiem szczerze, że sama ostatnio poszukiwałam sprawdzonych usług komorniczych na terenie Warszawy. Znajoma doradziła mi, żebym w wolnej chwili zgłosiła się do https://www.warszawa-komornik.com/ ponieważ mają w tym spore doświadczenie, więc mam nadzieję że będą w stanie mi pomóc. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: długi
PostZamieszczono: 06 sie 2023, 19:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lip 2023, 11:48
Posty: 174
Jeśli twoja umowa najmu wygasła a lokator nie chce się wyprowadzić to upewnij się, że wszystkie formalności związane z wygaśnięciem umowy najmu zostały wykonane i że masz prawo do zwrotu mieszkania.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: długi
PostZamieszczono: 19 paź 2023, 11:22 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 gru 2020, 01:45
Posty: 51
Prawda jest taka, że swoje długi trzeba spłacać i nikt nam nigdy tego nie daruje i nie zapomni. Jeśli mamy problem z wypłacalnością np swoich klientów to tutaj Aforti Collections będzie wiedziało jak odpowiednio podejść do tematu by go szybko załatwić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits