Forum-Szkolenia
http://www.forum-szkolenia.pl/

Szkolenia i aplikacje VR/realne symulatory/grywalizacja
http://www.forum-szkolenia.pl/zareklamuj-swoje-szkolenia-f87/szkolenia-i-aplikacje-vr-realne-symulatory-grywalizacja-t6538.html
Strona 1 z 1

Autor:  JacekC [ śr lut 13, 2019 8:09 am ]
Tytuł:  Szkolenia i aplikacje VR/realne symulatory/grywalizacja

Profesjonalne szkolenia oraz aplikacje bazujące na wirtualnej rzeczywistości (VR) są nowością. Zapewniają niespotykane dotąd możliwości immersji – zaangażowania oraz przeżycia szkolenia, w sposób ekscytujący.

Uczestnicy mają możliwość w bardzo prosty i efektywny sposób nauczyć się odpowiednich procedur oraz odpowiedniego reagowania w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych, bez stwarzania realnego zagrożenia dla ich życia i zdrowia.
Dodatkowo po odbytym szkoleniu istnieje możliwość generowania raportów, które obiektywnie pokazują z czym uczestnicy mają problemy oraz co należy jeszcze przećwiczyć, poprawić.

Dodatkowym atutem szkoleń i aplikacji VR jest możliwość odwzorowania dowolnego scenariusza ze świata realnego w świecie wirtualnym, dowolnie go modyfikując.

Szkolenia w VR:
Nie powodują przestojów czy wyłączeń maszyn i urządzeń.
Uczą pracowników dobrych nawyków.
Nie narażają osób nieprzeszkolonych, na szkolenie w niebezpiecznych warunkach,
Zwiększają zaangażowania osób przeszkalanych – istnieje możliwość czynnego udziału w szkoleniu przez osoby szkolące się
Nadają zwykłym szkoleniom niezwykły wymiar.

Jeżeli widzą Państwo możliwość wdrożenia szkoleń/aplikacji VR u siebie w firmie, są zainteresowani filmami z wdrożeń lub potrzebują dodatkowych informacji, zapraszam do kontaktu. :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/