Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 12 kwie 2010, 23:07 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:57
Posty: 24
Witam,
bardzo ciekawe forum. Natknęłam się tutaj przypadkiem, spodobał mi się konkurs...przyznam się:) Postanowiłam spróbować, jesli będe miałą czas to z chęcią bee udzielać się na forum. A nuż sie uda wygrać szkolenie:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 22 kwie 2010, 16:04 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 15:58
Posty: 21
Witam, mam 28 lat. Obecnie pracuje w pewnej firmie transportowej (oczywiście nie zdradzę nazwy). Jestem w ciągłych rozjazdach, ciągle biegam. Czasami mam tego dosyć, myślę nad zmianą pracy. Mam żonę i rocznego synka Sebastiana.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 28 kwie 2010, 08:44 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 kwie 2010, 11:59
Posty: 4
witam wszystkich :) ja jestem Tośka mam 25 lat, ukończyłam studia magisterskie i obecnie jestem na stażu w pewnej dużej firmie marketingowej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 04 maja 2010, 22:57 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 maja 2010, 22:45
Posty: 10
cześć :) mam na imie Malwina, 24 lata i mieszkam w pięknej Lodzi :) skończyłam studia licencjackie na kierunku dziennikarstwo a w tym roku mam zamair zdobyc upragnionego magistra :) pracuję w dziale marketingu małej ale prężnie rozwijającej sie firmy zajmującej się szkoleniami ... mam nadzieje, że nie beda chcieli sie ze mna żegnac bo lubie te prace :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 07 maja 2010, 14:44 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 maja 2010, 14:35
Posty: 22
Witam, jestem Robert, niedawno skończyłem ochronę środowiska. Ale raczej z tym zawodem nie chcę wiązać swojej przyszłość. Lubię komputery, dużo czasu siedzę przy internecie, chciałbym to jakoś połączyć. Ostatnio byłem też na kilku szkoleniach w warszawie i zachęciło mnie to do dalszego szkolenia sie:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 22 maja 2010, 14:23 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:10
Posty: 25
Po nicku wiadomo ile mam lat;) obecnie pracuję w urzędzie skarbowym i nie narzekam. Mam 4 letnią córeczkę- Weronisię i wspaniałego męża. Od czasu do czasu kończę jakieś szkolenia, robię to dla siebie, nitk mnie nie zmusza. Nigdy nie wiadomo czy one potem się nie przydadzą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 07 cze 2010, 16:20 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2010, 16:12
Posty: 47
Obecnie studiuję informatykę, jestem na 3 roku. Jednak raczje moja przyszła praca nie będzie wiązać sie z inforamtykom, myslę raczej o założeniu swojej działalności, chodziu mi o odzież BHP, ochronną itd. Zastanawiam się tylko czy to dobry pomysł.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 25 cze 2010, 13:35 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:56
Posty: 35
Witam, mam na imię Eliza. Rok temu skończyłam studia pedagogiczne, nie pracuję w tym kierunku. Obecnie jestem na stażu w urzędzie skarbowym. Co potem? Nie mam pojęcia. Myślę o jakiś szkoleniach, dlatego tu jestem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 25 cze 2010, 14:49 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:57
Posty: 40
CzeSC jestem Marta, mam 2 dzieci - bliźniaki, które mają po pół roczku. Zapisałam się na tą stronę ponieważ chcę coś zrobić ze swoim dotychczasowym życiem, pomyślałam, że może szkolenie mi w tym pomoże.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Powiedz coś o sobie
PostZamieszczono: 02 lip 2010, 11:28 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:22
Posty: 42
Jestem nauczycielką w szkole, uczę geografii. Jednak czuję, że za długo tutaj nie wysiedzę, chciałabym robić coś innego, coś co mi podniesie adrenalinę:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits