Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe
Dzisiaj jest pn kwie 23, 2018 11:02 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Promocja strony internetowej - jak zwiększyć popularność?
PostZamieszczono: wt mar 24, 2015 7:42 pm 
Witam,
Może jest tu ktoś, kto zna się na promocji stron internetowych w Google? Nie znam się na tym zupełnie, a czas najwyższy rozruszać moją witrynę. Nie widać mnie w wyszukiwarkach (przynajmniej nie na kilku pierwszych stronach). Co powinienem zrobić? A może ktoś z Was pracuje w branży i chciałby pomóc? Próbowałem już wszystkich tradycyjnych i znanych mi sposobów. Miał ktoś podobny problem? Słyszałem o firmach, które zajmują się profesjonalnie promocją witryn. Korzystał ktoś? Ile taka usługa może kosztować?

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Re: Promocja strony internetowej - jak zwiększyć popularność
PostZamieszczono: śr mar 25, 2015 10:33 am 
Cześć

Szczerze mówiąc to jest tylko kilka sposobów...niestety o różnej skuteczności. Możesz rozesłać link do znajomych, przyjaciół, czy rodziny. Możesz stworzyć listę mailingową, ale to nie da Ci oczekiwanego efektu i zadowalająco krótkim czasie.
Moim zdaniem najlepiej jest oddać sprawę w ręce specjalistów i zdać się na ich wiedzę i doświadczenie. Na rynku jest kilka firm, które się tym zajmują, więc wybór masz ;)

Pozdrawiam

PostZamieszczono: czw mar 26, 2015 10:07 am 
Przechodzień

Dokładnie sposobów jest wiele, jedne mniej skuteczne drugiej bardziej. Zdecydowanie dobrym kierunkiem będzie firma, która zapewni Ci dobrą pozycję w gogle. Skoro twoja strona nie istnieje w gogle, to nie dziw się, że brakuje odwiedzających, a skoro chcesz zająć się tym profesjonalnie to nie czekaj tylko działaj :)

PostZamieszczono: czw mar 26, 2015 10:00 pm 
Jest wiele firm, które zajmują się promowaniem treści w Internecie. Poszukaj takowych. Poczytaj opinie o efektach współpracy już z konkretnymi firmami. Wybierz najlepszą. Zadzwoń lub napisz maila. Zapytaj o cennik. Jeśli warunki finansowe będą Ci odpowiadały nie wahaj się ani chwili. W pojedynkę nie zwiększysz popularności swojej strony. Życzę powodzenia ;)

PostZamieszczono: pt mar 27, 2015 11:44 am 
Przechodzień

Przypomniała mi się jedna historia z moim udziałem. Kiedyś prowadziłem blog i myślałem, że czytelnicy znajdą się sami :D i pamiętam, że przez pierwsze parę miesięcy pisałem do garstki ludzi :D jakie to było demotywujące ! aż w końcu postanowiłem zlecić marketing firmie. Po uzyskaniu dobrej pozycji w gogle, wszystko ruszyło w dobrą stronę :)
Pozdrawiam :)

PostZamieszczono: śr maja 20, 2015 6:29 am 
Przechodzień

Poczytaj porady google dla webmasterów - tam znajdziesz proste i praktyczne wskazówki. Rzeczywiście zatrudnienie firmy to najskuteczniejsza opcja, ale sam też możesz coś zdziałać.

PostZamieszczono: pt wrz 25, 2015 1:50 pm 
Początkujący

Pozycjonowanie i portale społecznościowe :) dwa warunki aby strona była widoczna. Mozna tez probowac Google adwords, ale jak sie nie umie ustawiac kampani to zje budżet a efektów nie bedzie :(

PostZamieszczono: sob paź 10, 2015 1:34 pm 
W dzisiejszych czasach nie obędziemy się bez pozycjonowania, ponieważ wszystko sprawdzamy w Google. Nasza strona musi być widoczna. Żeby to osiągnąć trzeba się postarać o dobre treści i pozycjonowanie. W jednym i drugim pomaga mi od dłuższego czasu Piotrek Polok. Siedzi po nocach, żeby wszystko u mnie śmigało . Sprawdzajcie, dzwońce, bo naprawdę warto.

PostZamieszczono: śr lis 11, 2015 2:45 pm 
Nowicjusz

Dobrze sprawdza się marketing szeptany, szczególnie w serwisach społecznościowych, w Polsce głównie na Facebooku. Dobrym pomysłem są też reklamy w Google AdWords. Niezbędne jest także pozycjonowanie - swego czasu zleciłem pozycjonowanie i marketing w social media i efekty były zadowalające.

PostZamieszczono: pt lis 13, 2015 7:28 am 
Nowicjusz

Oczywiście polecam seo. Tu masz kurs na you tubie, jeśli chcesz zająć się tym sam. Choć oczywiście lepiej powierzyć to firmie :).

https://www.youtube.com/watch?v=by8rYZwHgeE

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC