Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest pn kwie 22, 2019 8:00 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sprzęt w miejscu pracy
PostZamieszczono: wt lut 05, 2019 9:58 am 
Nowicjusz

W przypadku każdej branży bardzo ważny jest odpowiedni sprzęt. W przypadku branży przemysłowej, czy budowlanej dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firm, które specjalizują się w budownictwie i miałyby też do zaoferowania wynajem sprzętu. Na http://www.tor-bud.pl/realizacje-wynajem-maszyn.html znajdziecie na ten temat sporo informacji.

;)

Na górę Dodaj na Facebook

PostZamieszczono: wt lut 26, 2019 8:14 pm 
Nowicjusz

W dzisiejszych czasach chyba nie da się obejść bez komputera w biurze. Sam zajmuję się fotografią i wiem, jak wydajny musi być sprzęt, żeby poradzić sobie z obróbką zdjęć. Niestety przy bardziej wymagających programach mój pc łapie czasami zadyszkę. Zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś modelu z oferty https://www.sferis.pl/komputery-stacjonarne-2078/lenovo bo z tego, co widziałem mają sporo sprzętu w przystępnych cenach.

PostZamieszczono: czw kwie 11, 2019 7:16 am 
Nowicjusz

A czy w pokojach socjalnych, na każdej kondygnacji w firmie, warto takie Telewizory QLED 49 cali na przykład montować? Przerwy poszczególnych działów to kolejno 15 min i 30 min i nie wiem, czy to w ogóle jest sens, bo sprzęt działałby 2 godziny dziennie maksymalnie. Czy swoje stanowisko w tej sprawie może przedstawić jakiś pracodawca?

PostZamieszczono: pn kwie 15, 2019 6:34 pm 
Początkujący

Zgadzam się! Sprzęt do pracy ma hulać :D Komputer to dziś podstawa. Sprawny i szybki. Szczególnie kiedy w pracy liczy się czas, trzeba sprawnie załatwiać najczęściej kilka rzeczy na raz. Jak tylko mi się coś przycina, zwalnia to wrrrrr ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC