Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest pt maja 24, 2019 4:07 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Reklama dla firmy
PostZamieszczono: czw lut 07, 2019 7:45 pm 
Początkujący

Prowadząc własny biznes reklama w internecie jest niezbędna. Jednak takie działania nie wystarczą, należy pamiętać także o reklamie stacjonarnej. Jeśli masz zamiar uczestniczyć w targach to trzeba się odpowiednio pokazać.Twoje stoisko musi wyglądać porządnie, nie mówię już o przygotowaniu oferty i materiałów reklamowych.Bardzo dobrze jeśli zwrócisz się z tym tematem do profesjonalistów, którzy zajmują się takimi sprawami.Firma taka jak - https://www.retio.pl [nofollow] doradzą jak powinno wyglądać twoje stoisko na targach.

Na górę Dodaj na Facebook

Tytuł: Re: Reklama dla firmy
PostZamieszczono: czw lut 21, 2019 2:34 pm 
Przechodzień

Święta racja, warto połączyć różne rodzaje reklamy tak aby zdobywać klientów z różnych źródeł. Skoro poleciłeś firmę od stoisk targowych, to ja polecę bardzo dobrą od marketingu internetowego, to akurat będą się uzupełniać https://www.inseo.pl/ :)

PostZamieszczono: śr lut 27, 2019 12:19 pm 
Początkujący

Według mnie bardzo dobrą reklamą dla firmy mogą stać się gadżety reklamowe. Ja zainwestowałam i zakupiłam bardzo eleganckie torby typu listonoszka https://4brand.pl/lord-nelson-torba-lis ... a/art/6148 . Moi klienci są zachwyceni a ja zdobywam nowych dzięki takim akcjom.

PostZamieszczono: wt kwie 16, 2019 12:18 pm 
Przechodzień

Zgadzam się z Tobą co do tego, że reklamę uznaje się dziś za najskuteczniejszą dźwignię handlu. Należy jednak pamiętać o tym, że najsilniej oddziałują na nasze zmysły zwłaszcza przekazy graficzne. Jeśli zależy Ci na dotarciu do jak największej grupy odbiorców, to polecam skorzystać z usług profesjonalnej firmy oferującej wydruki wielkoformatowe. Sama niejednokrotnie zamawiałam plakaty, które zostały zauważone przez klientów.;)

PostZamieszczono: wt kwie 30, 2019 10:34 am 
Przechodzień

Nowi klienci odkryli moją firmę dzięki gadżetom reklamowym. Swego czasu zamówiłem kubki termiczne, na których umieściłem logo mojej firmy, które odświeżył mi grafik. Kubeczki zaczęły rozchodzić się jak świeże bułeczki, co zaowocowało wieloma nowymi kontaktami biznesowymi. :D Kto by pomyślał, Że realny wpływ na rozwój mojej firmy miały właśnie kubki z nadrukiem. :) Ludzie po prostu uwielbiają gadżety!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC