Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe
Dzisiaj jest pt lip 20, 2018 4:07 pm

Strefa czasowa UTCNowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szkolenia zamknięte dla pracowników administracji publicznej
PostZamieszczono: czw kwie 14, 2016 11:26 am 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: pt lip 10, 2015 7:01 am
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Obrazek

Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu?
Szkolenie opiera się na dwóch integralnych częściach: teoretycznej (wykładowej) oraz praktycznej (warsztatowej). Przedstawimy zasady systemu zamówień publicznych w Polsce na podstawie wdrożonych i wdrażanych dyrektyw(Implementacja dyrektyw 2014/24/UE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U. L 94 z 28.03.2014) oraz Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/25/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie udzielania zamówień przez podmioty działające w sektorach gospodarki wodnej, energetyki, transportu i usług pocztowych (Dz.U. L 94 z 28.03.2014). oraz Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/23/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie udzielania koncesji (Dz.U. L 94 z 28.03.2014).
Przygotowywane zmiany prawa zamówień publicznych będą, w ramach zajęć, poddane analizie oraz zaproponowany zostanie sposób zastosowania ich w praktyce. Zajęcia praktyczne zrealizowane zostaną w formie warsztatów, analizy studium przypadku, wspólnego rozwiązywania najczęstszych problemów czy też ćwiczenia indywidualnych oraz grupowych. Istotną częścią szkolenia jest przegląd orzecznictwa związanego z zamówieniami publicznymi: Orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej, ale także sądów powszechnych, Głównej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych jak i wyroków Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Jak długo trwa szkolenie?
Szkolenie zostanie zrealizowane w ciągu 16 godzin.

Obrazek


Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu?
Głównym celem szkolenia jest omówienie najważniejszych zmian w postępowaniu administracyjnym. Szkolenia ma charakter praktyczny. Uczestnicy poznają różne aspekty stosowania przepisów kpa w świetle orzecznictwa SKO, WSA i NSA a także samodzielnie dokonują wykładni przepisów na tle zaprezentowanych stanów faktycznych. Przepisy kodeksu postępowania administracyjnego stanowią podstawę codziennej pracy urzędników administracji państwowej i samorządowej. W związku z tym bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych pozwoli na skuteczniejsze i szybsze podejmowanie kluczowych decyzji, a także usprawni pracę zespołu jak i urzędnika.

Jak długo trwa szkolenie?
Szkolenie zostanie zrealizowane w ciągu 8 godzin.

Obrazek

Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu?
Nadrzędnym celem szkolenia jest przybliżenie uczestnikom systemu i zasad realizacji projektów w ramach perspektywy finansowej 2014-2020. W ramach szkolenia przewidywane są m.in. następujące tematy:
  1. krajowe uwarunkowania okresu programowania 2014-2020, w tym m.in.: założenia Umowy Partnerstwa, ramy prawne wydatkowania środków pomocowych w nowym programowaniu perspektywy finansowej 2014-2020 - prawo krajowe i unijne,
  2. założenia RPO WM,
  3. kwalifikowalność wydatków (warunki i procedury w zakresie kwalifikowalności projektów, wspólne warunki i procedury w zakresie kwalifikowalności wydatków).

Więcej szczegółów pod adresem: szkolenia@ocsd.pl

_________________
Szkolenia, które osiągają swój cel!
Ogólnopolskie Centrum Szkoleniowo Doradcze
ul. Grzybowska 87 | 00-844 Warszawa
www: www.ocsd.pl | e-mail: szkolenia@ocsd.pl | tel: 732 942 594


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits