Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 18:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie" ...
PostZamieszczono: 31 gru 2011, 02:25 
taki juz jest stereotyp imprez integracyjnych


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie" ...
PostZamieszczono: 08 lut 2012, 15:01 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:46
Posty: 37
Hmm nie wszyscy.... jeśli sa to imprezy integracyjne dobrej firmy, gdzie rpacownicy sa na wysokim poziomie to wtedy nikt nie mysli o jedzeniu, a raczej o dobrej zabawie i kontaktach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie" ...
PostZamieszczono: 18 lut 2012, 17:14 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2012, 13:10
Posty: 36
Zdziwiłbyś się.... jak pracownicy na "wysokim" poziomie potrafią sie zachowywać na takich imprezach. Ochamiają sie, że tak powem.... człowiek nie spodziewałby sie, zę ktoś może sie tak zachowywać. A w pracy taki grzeczny:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie"
PostZamieszczono: 22 kwie 2012, 16:18 
i tak jest zawsze bez żadnych wyjątków, ludzie na codzień spotykają duży stres w pracy i musze gdzieś go rozładować


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie"
PostZamieszczono: 27 kwie 2012, 01:16 
kończy sie jedna wielka libacją, i tak jest od zawsze


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie"
PostZamieszczono: 09 lip 2012, 07:52 
W mojej obecnej firmie imprez integracyjnych się nie organizuje- i chyba tak jest lepiej. Ale na kilku takich wyjściach/wyjazdach już byłam i zawsze było tak samo...Ludzie upijali się na umór, znikali w różnych kątach z z kolegami/koleżankami z pracy...a rano był niesmak i mega kac- raczej moralny niż poalkoholowy...Nie neguję takich imprez, ale niektórzy chyba nie potrafią się bawić i robią z siebie pośmiewisko..Po powrocie z takiego wyjazdu firma huczy od nowych plot kto z kim i ile razy...Aż czasem żal patrzeć....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie"
PostZamieszczono: 20 gru 2012, 15:41 
Imprezy integracyjne rzeczywiście wyglądają bardzo różnie. Grunt to jednak w niczym nie przesadzać. Jeżeli jednak zapewniona jest odpowiednia dawka rozrywki i urozmaiceń, nie powinno raczej do takich rzeczy dochodzić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie"
PostZamieszczono: 08 sty 2013, 14:57 
Na takich imprezach wyłazi na wierzch, kto jaki jest ;-) Najczęściej pracownicy na niższych szczeblach zachowują się lepiej, niż ci wysoko postawieni, ale to w sumie też nie jest regułą, bo nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka. Niemniej jednak opis mnie przeraził, u nas na imprezach integracyjnych alkohol też był, ale wszystko się zawsze odbywa z kulturą... A niektórzy ją chyba w domu zostawiają.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie"
PostZamieszczono: 22 cze 2013, 18:31 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Pracownicy cenią swój czas, dlatego tego typu imprezy często traktują jak zło konieczne. To różnie jednak bywa.

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: "Impreza firmowa: upijają się na umór, kradną jedzenie"
PostZamieszczono: 23 cze 2013, 12:45 
ja uwielbiam jeździć na imprezy służbowe, owszem lubię wypić tam lampkę wina, albo drinka dla rozluźnienia, ale wiem, ze są tacy, m.in moja przełożona, która miała kiedyś ponad 3 promile alkoholu na drugi dzień...


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits