Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 22:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dywan w sali szkoleniowej?
PostZamieszczono: 22 sty 2020, 18:22 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 lis 2019, 19:59
Posty: 2
Hej, mam nietypowe pytanie, wynajęłam salę do przeprowadzania szkoleń, nie jest wielka, przeznaczona na 10-15 osób. Jest dość surowa i chłodna. Chciałam, żeby było w niej nieco przytulniej, żeby ludzie mogli poczuć bardziej domową atmosferę. Myślałam nad aranżacją i mam już w głowie pomysł. Mam tylko dylemat z podłogą. Wiem, że dywan może być kłopotliwy w utrzymaniu jego czystości, ale jestem pewna, że dzięki niemu będzie dużo lepsza atmosfera w pomieszczeniu, bo podłoga wygląda dość słabo. Szukałam i nigdzie nie znalazłam odpowiedniego rozmiarem albo wzorem. Szukałam też w internecie i natrafiłam na stronę, gdzie mają sporo ciekawych, ale można też dopasować sobie rozmiar, a nawet zaprojektować swój własny dywan - https://www.dywany.dywilan.pl/ Ma ktoś jakieś doświadczenia z wyborem dywanów, znacie jakieś firmy? Chcę, żeby był przytulny, więc kolory raczej ciepłe, wzory jakieś nie za tandetne. I czy ktoś z Was ma w swojej sali szkoleniowej jakiś dywan czy raczej wolicie surowe wnętrza?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dywan w sali szkoleniowej?
PostZamieszczono: 05 gru 2020, 07:57 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 lip 2019, 09:51
Posty: 58
Nie wydaje mi się by dywan w sali szkoleniowej był dobrym rozwiązaniem. Dużo lepsza będzie w takim pomieszczeniu wykładzina - też da poczucie przytulności, a równocześnie jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości, jest dużo bardziej wytrzymała na wzmożony ruch i nie przesuwa się, co przy użytkowaniu dywanu jest bardzo denerwujące, szczególnie w takim miejscu. Jeśli pod wykładzinę położysz dobry podkład taki jak pianocarpet - www.pianomat.pl/pianocarpet/ , to dodatkowo uzyskasz efekt tzw. miękkiego podłoża - czyli po wykładzinie będzie się chodziło jak po miękkim, luksusowym dywanie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dywan w sali szkoleniowej?
PostZamieszczono: 18 sie 2022, 09:22 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Z własnego doświadczenia mogę polecić sprawdzoną i profesjonalną firmę https://www.sklepwykladziny.pl/panele-w ... k_245.html. Posiadają wysokiej jakości wykładziny z niezbędnymi atestami i certyfikatami na które udzielają 15-letniej gwarancji. Ich produkty pochodzą od znanych renomowanych firm z całej Europy. Otrzymacie od nich także bezpłatny pomiar i wycenę.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dywan w sali szkoleniowej?
PostZamieszczono: 10 gru 2022, 10:49 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 744
A co powiecie na dobrą pralnię dywanów jak http://clis.pl/ ? Jak dla mnie jest to jednak najlepsza firma, dodatkowo podejście do zleceń klientów jest bardzo profesjonalne


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dywan w sali szkoleniowej?
PostZamieszczono: 11 gru 2022, 16:25 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 gru 2022, 16:22
Posty: 4
Lokalizacja: Prochowice
Taki dywan jest chyba zbędny...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Dywan w sali szkoleniowej?
PostZamieszczono: 31 gru 2022, 13:32 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 682
Poniekąd może to być bardzo dobra opcja i ja jeszcze chcę dodać, że właśnie bardzo ważną sprawą jest także to aby wiedzieć jak prać wykładzinę na schodach. Udało mi się całkiem niedawno o tym przeczytać na stronie https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/ja ... -schodach/ i właśnie dlatego takie porady uważam za bardzo pomocne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Efg4mmu7 i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits