Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 30 kwie 2024, 19:04

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 22 lut 2020, 00:35 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 sty 2020, 18:58
Posty: 39
W Warszawie i okolicach jest wiele wypożyczalni ale niewiele z nich jest naprawdę wartych polecenia. Jedną z tych polecanych jest RS rent https://rsrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-marki/ . Polecana jest za duży wybór aut, minimum formalności i bardzo atrakcyjne ceny czyli tak naprawdę wszystko za co powinno cenić się dobrą wypożyczalnie samochodów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 24 mar 2020, 11:07 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2020, 11:03
Posty: 2
W Warszawie i wielu innych miastach w Polsce działa firma 99rent https://99rent.pl/wypozyczalnia-samochodow-warszawa/ - mają naprawdę fajną ofertę, elastyczną i wygodną, można wypożyczyć dowolny samochód (w tym nawet duże vany i suvy) na praktycznie dowolny okres czasu. Polecam poczytać więcej na ich stronie i zobaczyć jak to wygląda, wypożyczenie auta to dosłownie kilka kliknięć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 22 cze 2020, 23:56 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 13:55
Posty: 105
Jeśli o Warszawę chodzi, to koniecznie przejrzyj ofertę wypożyczalni ze strony: https://www.wynajmij-samochod.eu/wynaje ... h-warszawa . Wynajem odbywa się tutaj na bardzo dobrych warunkach i jest możliwy zarówno na krótkie jak i długie terminy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a z wynajmu będziesz zadowolony.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 02 paź 2020, 22:59 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Aż na rok? To nie wiem szczerze mówiąc. Sprawdź sobie tutaj https://flexrent.pl/ czy jest taka możliwość. Wypożyczalnia aut jedna z najlepszych, mające przystępne ceny i super autka


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 03 paź 2020, 18:57 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 sie 2020, 14:29
Posty: 5
Zaraz rozpoczyna się termin i zmuszony jestem nabyć nowe opony na zimę. Jest pełno rozmaitych typów zaś nie mam wiedzy które wybrać. Znalazłem ciekawe opony do mojego auta lecz ceny dużo się różnią. Znalazłem oponę zimową marki Royal Black opony zimowe są w znakomitej cenie a także posiadają dobre opinie. Co o nich sądzicie? Chciałbym też zapytać czy w oponach zimowych znaczący jest element tarcia i czy warto przepłacać za oponę o wskaźniku A.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 04 sty 2021, 10:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2021, 10:56
Posty: 1
Teraz na rynku są naprawdę różne wypożyczalnie samochodów - moim zdaniem jedną z lepszych jest Lendly, która ma w ofercie pełno samochodów osobowych, dostawczych, a także prawie 350 aut sportowych i luksusowych


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 04 sty 2021, 15:46 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2021, 15:45
Posty: 3
Ja ostatnio wypożyczałem samochód i wszystko było bardzo dobrze. Warto wypożyczać samochody.

_____________________________________________________________________
taxi karpacz


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 05 sty 2021, 14:54 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lut 2019, 11:44
Posty: 217
Myślę, że takie wypożyczalnie to ciekawa sprawa. Pewnie współpracują z centrum recyklingu katalizatorów i innymi firmami związanymi z częściami samochodowymi, aby takie samochody były jak najlepszej jakości. Jednak zawsze najpierw warto sprawdzić samochód który chcemy wypożyczyć pod kątem wad.

_________________
https://www.domix.info.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 20 sty 2021, 07:54 
Kilka tygodni temu sprzedałem mój bardzo stary samochód za bardzo fajne pieniądze do skup aut zabrze .Warto sprzedać swój samochód w tym miejscu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wypożyczanie samochodu w Warszawie
PostZamieszczono: 20 sty 2021, 18:04 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sty 2021, 17:14
Posty: 13
W związku z trudnościami gospodarczymi ludności naszych krajów rządy Francji, Szwajcarii, Polski, Hiszpanii i Włoch we współpracy z Unią Europejską oferują wszystkim obywatelom wymienionych krajów dofinansowanie. nie podlega zwrotowi, tak aby każda populacja mogła samozatrudnić się. Finansowanie bezzwrotne to projekt wsparcia rozwojowego i pomocy społecznej, mający na celu ograniczenie ubóstwa pogarszającego się w wyniku pandemii. Po prostu skontaktuj się ze mną przez moją pocztę lub WhatsApp. Dziękuję i dostępny za wszystkie sugestie.
Poczta: infoduprojetfr@gmail.com

Albo mój WhatsApp +337 80 94 09 76


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits