Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 13:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Przewodnik
PostZamieszczono: 02 wrz 2021, 14:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2020, 14:59
Posty: 460
Może ktoś z Was był w Wiedniu i ewentualnie może coś sensownego podpowiedzieć jeśli chodzi o wybór przewodnika, z którym będzie można zwiedzić miasto? Jeśli coś pod tym kątem jesteście w stanie podpowiedzieć to dawajcie znać. Jakoś zwiedzanie na własną rękę z książką w ręku nie do końca do mnie przemawia, wolałbym mieć do tego jakiegoś przewodnika, który o mieście będzie opowiadał.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Przewodnik
PostZamieszczono: 03 wrz 2021, 09:09 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 gru 2020, 09:51
Posty: 338
Ja zawsze wychodzę z założenia, że warto coś zwiedzić, zobaczyć, dlatego jeśli chodzi o drogę do Chorwacji to zawsze coś jest na trasie. Był też Wiedeń pod okiem Pani Elwiry Rudeckiej (https://www.facebook.com/PrzewodnikWieden/) i możemy to zdecydowanie polecić. Indywidualna wycieczka i zwiedzanie miasta w takim charakterze, że mieliśmy okazję poznać wszystkie najważniejsze miasta w stolicy Austrii.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Przewodnik
PostZamieszczono: 08 sty 2023, 12:36 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 684
Dokładnie samo zwiedzanie zapomnianych miejsc moim zdaniem jest również świetną opcją i chcę jeszcze powiedzieć, że na pewno całkiem sporo informacji zawsze znajdziemy w sieci. Projekt reaktywujący historie wsi Uniegoszcz jest na pewno godny uwagi i mam nadzieję, że wszystko uda się zrealizować zgodnie z założeniami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Przewodnik
PostZamieszczono: 25 wrz 2023, 10:27 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
W najbliższym czasie planujemy wybrać się na wycieczkę i znaleźliśmy nawet https://gorkogolf.pl/atrakcje-dolnoslaskie/ . Faktycznie tutaj dostępnych jest mnóstwo atrakcji, więc może jednak to będzie dobre rozwiązanie


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits