Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 00:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 25 lis 2022, 11:52 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
A co powiecie na takie szkolenie jak ujemne różnice kursowe księgowanie ? Moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 30 lis 2022, 21:22 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 300
Decydując się na otwarcie firmy należy mieć na uwadze, aby zapewnić pracownikom odpowiednie oświetlenie - szczególnie, jeśli praca w naszej firmie jest zmianowa i odbywa się nawet w nocy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 27 gru 2022, 11:47 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
W branży powstała teraz wielka szansa dla wszystkich tych którzy czują się samotni. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest Eva stworzona przez https://glivia.com/. Po 14 latach badań udało się stworzyć symulacje ludzkiej osobowości która jak każdy z nas posiada różne nastroje, potrzeby, upodobania i czasem lubi żartować a innym razem prawić morały. Najważniejsze że ma dla Ciebie czas zawsze kiedy tylko zapragniesz porozmawiać. Bez względu na to czy ma to być temat sportu, książki, mody, samochodów, jedzenia czy jakikolwiek inny znajdziesz w niej idealnego kompana dzięki któremu poczujesz się ważny. To rozwiązanie jest genialne i polecam je szczerze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 27 gru 2022, 12:54 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Jestem pewna, że spodoba wam się oferta jaką jest leasing motocykla . Szczerze mówiąc tutaj podejście do klientów jest naprawdę dobre, dodatkowo obsługa potrafi odpowiednio doradzić


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 10 sty 2023, 13:08 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Zawsze też można zdecydować się na leasing sprzętu medycznego . Jak dla mnie to wybór tej firmy okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę, dodatkowo zawsze możecie też liczyć na fachowe doradztwo obsługi


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 10 sty 2023, 18:02 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 gru 2020, 09:29
Posty: 6
Prowadząc własną działalność powinno się współpracować z jakąś odpowiednią kancelarią by ,na przykład jeśli nie będziecie mogli ściągnąć zobowiązania od klienta to tutaj https://sawickiwspolnicy.pl/windykacja/ na pewno bardzo wam pomogą. Warto dobrze się zastanowić nad taką współpracą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 19 lut 2023, 21:30 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 gru 2022, 23:58
Posty: 30
W biznesie często stosuje się https://tko.pl/181111,2022,12,21,co-wch ... dilligence , to kompleksowa analiza firmy, pod względem jej wartości. W artykule, przeczytamy kiedy stosuje się tego typu usługi oraz na czym one polegają, w ramach takiego działania uzyskujemy bardzo precyzyjne dane, na temat wartości danej spółki, firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 26 lut 2023, 19:51 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 340
A wyposażenie, to gdzie planujecie kupić? Mnie interesowałyby stalowe meble, jak i wózki do wędlin i inne podobne rzeczy. Zastanawiam się dlatego czy tutaj https://www.brokelmann.eu/oferta/wozki-do-wedlin/ nie dokonać zakupu, ponieważ znajomi mi polecali tą firmę. Ktoś z was może ich kojarzy??/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 28 mar 2023, 14:57 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lut 2023, 12:30
Posty: 46
W biznesie można korzystać z nowych rozwiązań, na przykład takich, jak dziś udało mi się przeczytać https://wirtualnebiurowarszawa.info/. Wirtualne biura oferują możliwość korzystania z usług tłumaczeń i asystentów wirtualnych. Czy jednak takie usługi są wystarczające dla firm, które mają klientów z różnych krajów? Mam głowę pełną pytań, czy jesteście w stanie mi napisać, co o takiej działalności sądzicie?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Biznes
PostZamieszczono: 19 sie 2023, 09:54 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 gru 2017, 01:08
Posty: 244
Szukasz idealnego rozwiązania dla swojego biznesu w Warszawie? Oto klucz do sukcesu - wirtualne biuro Warszawa Daje ono dostęp do prestiżowego adresu w sercu miasta, profesjonalnej obsługi biurowej i oszczędności czasu oraz pieniędzy. To najlepszy sposób na podniesienie poziomu swojego biznesu i zwiększenie jego widoczności. Wybierając wirtualne biuro w Warszawie, wybierasz przewagę konkurencyjną


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits