Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 02:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 18 sty 2023, 09:53 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2021, 15:39
Posty: 454
Ja bardzo chwalę sobie działanie kosmetyków jakie oferuje firma https://soppocosmetics.com/. Ich skład jest rewelacyjny i jest tak naprawdę wszystkim tym co daje natura ale połączonym umiejętnie aby uzyskać efekt który oczekuje się od kosmetyków do pielęgnacji. Wiele razy trafiłam na produkty które obiecywały i kosztowały ale nic poza tym. Te są totalnym przeciwieństwem i uwierzcie mi jeśli pisze że Wasza cera będzie nawilżona i promienna to tak właśnie będzie przekonałam się o tym na własnej skórze a teraz kupiłam je także dla siostry która zaczyna pielęgnację. W przeciwieństwie do innych nie wymaga całego mnóstwa produktów a tylko podstawowych co bardzo skraca czas spędzony przed lustrem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 27 cze 2023, 17:05 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 683
Dbając o swoją twarz, zastanawiałem się jak działają ampułki do twarzy. Szukając odpowiedzi, trafiłem na https://www.damosfera.pl/jak-dzialaja-a ... do-twarzy/ gdyż przecież ta strona dostarczyła mi wiele cennych informacji.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 19 lip 2023, 13:22 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 300
Jeśli chodzi o kosmetyki do makijażu, polecam pomadkę do ust Eveline Flower Garden. Nie dość, że będzie zdobić, to jeszcze pielęgnuje usta, a do tego jest w naprawdę rozsądnej cenie.
Obrazek


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 07 wrz 2023, 13:22 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 kwie 2023, 14:27
Posty: 19
Możesz zainwestować w kosmetyki wegańskie, ochronne https://www.rheasklep.pl/ tworzące barierę na skórze przez całą dobę właściwie. Do dyspozycji masz kuracje na dzień oraz na noc od oryginalnej marki, która również dzieli się wiedzą z klientkami o prawidłowych procesach pielęgnacji ciała.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 11 wrz 2023, 05:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 340
A czy stosowaliście może olejki do twarzy firmy 4 Szpaki, lub zresztą też inne produkty? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy warto u nich dokonać zakupu? Czy faktycznie można kupić u nich wartościowe, dobre jakościowo kosmetyki? Co możecie napisać mi na ich temat?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 12 wrz 2023, 15:54 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 wrz 2023, 15:51
Posty: 4
Lokalizacja: Lublin
Przeważnie maluje tylko rzęsy i korzystam z podkładu :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 26 wrz 2023, 20:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 lis 2018, 13:55
Posty: 105
Myślę, że warto wypróbować sobie puder Eveline Flower Garden. Moim zdaniem przepięknie wygląda na twarzy, nie obciąża, rozświetla ale tez fajnie utrwala makijaż.
Obrazek


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 27 wrz 2023, 08:45 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 wrz 2023, 08:42
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Jak się malujecie do pracy?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 27 wrz 2023, 17:26 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2022, 10:19
Posty: 145
a kojarzycie kosmetyki marki Eveline Cosmetics ? Ostatnio pojawiła się nowa, pielęgnacyjna seria - Magic Lift. Póki co skusiłam się na krem modelujący owal twarzy, do stosowania codziennie wieczorem. Już po kilku dniach widać różnicę w napięciu skóry, zmarszczki też są jakby mniej widoczne. Ma fajny skład, cena też bardzo atrakcyjna :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jakie kosmetyki
PostZamieszczono: 28 wrz 2023, 13:34 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 wrz 2023, 13:32
Posty: 4
Lokalizacja: Szczecin
Pamiętajcie by sprawdzać przy zakupach, czy kosmetyki nie były testowane na zwierzętach!


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits