Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 06:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 12 sty 2023, 17:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 684
Kiedy tak naprawdę jeszcze chodzi o takie kwestie to ja także jestem zdania, że całkiem istotną sprawą jest to aby wiedzieć także które centrum medyczne w Warszawie jest dobrą opcją. Od siebie chcę wam polecić znakomite centrum https://g.page/pzuzdrowie-chmielna?share i wiem, że będziecie z niego na pewno zadowoleni.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 21 lut 2023, 11:17 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 sie 2021, 09:32
Posty: 89
A jeśli chodzi o leczenie endometriozy to mogę polecić szpital medicover i tamtejszych świetnych specjalistów, wykonują oni nawet bardzo skomplikowane wielogodzinne zabiegi usuwania endometriozy, także takie w asyście robota da vinci


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 05 mar 2023, 09:34 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 684
Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie związane właśnie z badaniem się to nie wiem czy kiedykolwiek już słyszeliście o przenośnym EKG. W sumie sam całkiem niedawno na nie natrafiłem w http://arytmiaserca.pl/produkt/kardia-mobile-6l/ i dziś już wiem, że jego posiadanie to jest na pewno bardzo dobra opcja.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 16 mar 2023, 19:36 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 684
W sumie chcę jeszcze dodać, że właśnie samo już chodzenie do lekarzy jest istotne i ja również zastanawiałem się nad tym które centrum medyczne w Jaworznie będzie dla mnie tym najlepszym. Z tego co udało mi się ustalić to w https://goo.gl/maps/TJLJooFsXUCPE3T3A na pewno będziemy zaopiekowani jak najbardziej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 27 kwie 2023, 12:44 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 481
Lekarze pracujący w poradni Onkologicznej Onkolmed.pl mają ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju leczenie chorób nowotworowych. Na miejscu Można również wykonać badania diagnostyczne a także USG różnych części ciała. Najlepiej będzie osobiście się z nimi skontaktować, a wtedy poznacie więcej szczegółów


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 08 maja 2023, 14:24 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 wrz 2019, 11:11
Posty: 25
a jakich lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej polecacie ? Czytałam ostatnio, że wiele osób poleca w Warszawie dr Migała z kliniki Sfera https://www.klinikasfera.pl/. Kojarzycie tego specjalistę i to miejsce?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 08 maja 2023, 18:09 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 684
Całkiem ważną sprawą jest także to aby w sumie każdy z nas wiedział jak w ogóle bez problemów móc zacząć leczyć się prywatnie. Zdecydowanie bardzo fajną sprawą jest zaglądanie na stronę https://zdrowie.pzu.pl/ i ja jestem przekonany, że takiego rodzaju rozwiązania dla każdego z nas będą bardzo ważne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 26 cze 2023, 08:59 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2023, 17:03
Posty: 222
Zdecydowanie wolę telekonsultacje z lekarzem jeśli coś się dzieje. Ja mam w med24, mam od nich apkę i korzystam kiedy potrzebuję konsultacji lub przedłużenia lekow :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 26 cze 2023, 18:16 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Myślę, że świetną opcją będzie jednak leasing sprzętu medycznego . Widziałam, że firma posiada wiele pozytywnych opinii i przede wszystkim też obsługa fachowo podchodzi do klientów


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 18 lip 2023, 14:08 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 lis 2022, 19:23
Posty: 17
jeżeli interesuje Cię lekarz z powołania, który skutecznie wykona badania prenatalne, to popytaj o dr Wiolettę Rozmus-Warcholińską. Moim skromnym zdaniem to najlepszy specjalista u nas w kraju w tym temacie. Co prawda nie łatwo się do niej dostać, bo kalendarz ma cały obłożony zazwyczaj, ale czasami można trafić jakiś wolny termin.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits