Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 17:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 15 cze 2023, 15:05 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 cze 2023, 14:58
Posty: 4
Lokalizacja: Wrocław
Poszukuję jakiejś sprawdzonej agencji reklamowej we Wrocławiu. Czy moglibyście mi jakąś taką polecić? Zależałoby mi na zleceniu komuś stworzenia profesjonalnej strony internetowej dla mojego nowego przedsiębiorstwa. Chciałbym, aby zajął się tym jakiś specjalista, który poza jej stworzeniem pomógłby w optymalizacji jej pod kątem SEO. Chciałbym również, aby taka agencja znała się na UX i UI. Czy znacie może jakieś agencje reklamowe we Wrocławiu, które się w czymś takim specjalizują? Poszukując takiej agencji, udało mi się natrafić na nich - https://hi-design.pl/. Czy ktoś z was korzystał może już kiedyś z ich usług reklamowych?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 28 cze 2023, 10:17 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Moim zdaniem powinien wam się też spodobać jednak producent długopisów metalowych . W ostatnim czasie właśnie wiele osób zachwalało sobie właśnie tego producenta i z tego co widziałam to faktycznie wybór jest tutaj bardzo dobry


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 28 cze 2023, 16:25 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 684
Znalezienie odpowiedniego sposobu na promowanie szkoły językowej jest kluczowe dla jej sukcesu. Myślę, że doskonałym źródłem wiedzy na ten temat jest artykuł zamieszczony na stronie https://www.hitpraca.pl/blog/4485-jak-z ... e-jezykowa i jak macie chwilkę czasu to zapoznajcie się z nim.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 29 cze 2023, 15:43 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Powiem wam, że też dobrym zakupem jest szpatułka lekarska


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 12 lip 2023, 10:40 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 gru 2017, 01:08
Posty: 244
Marketing szeptany https://www.lartweb.pl/produkt/marketin ... mienne-ip/ jest skuteczną formą reklamy, dzięki niemu dotrzesz do dużego grona odbiorców i zyskasz sporą liczbę potencjalnych klientów. Skorzystaj w tym celu z agencji marketingu internetowego, są w tym doświadczeni.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 24 lip 2023, 13:38 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 mar 2021, 22:32
Posty: 684
Skuteczne gadżety reklamowe to takie, które nie wyjdą z mody. Długopisy, kubki, notatniki - to tylko niektóre z nich. Kluczem do sukcesu jest wybranie takiego gadżetu, który nie tylko przyciągnie uwagę odbiorców, ale będzie również regularnie przez nich używany. Możecie znaleźć więcej inspiracji na stronie która oferuje szeroki wybór gadżetów.


Ostatnio zmieniony 04 wrz 2023, 20:19 przez wychowawca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 31 lip 2023, 18:11 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 300
Myślę, że warto połączyć reklamę w internecie z reklamą stacjonarną. Dzięki temu uda Ci się dotrzeć do największej grupy odbiorców. Pod adresem: https://manley.pl/kampanie-google-ads dostępna jest oferta od firmy Manley. Tak doświadczona firma jak ta, na pewno każdą reklamą zajmie się dobrze i z dużym zaangażowaniem. Warto dokładnie przyjrzeć się jej ofercie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 15 wrz 2023, 17:02 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 340
Na pewno warto tutaj wyróżnić firmę Antare, która oferuje też bardzo dobre materiały reklamowe i w korzystnej nawet cenie. Ja planuję u nich właśnie kupić kasetony podświetlane - idealnie się sprawdzą do promowania mojego sklepu. A nad resztą się jeszcze zastanowię...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 22 wrz 2023, 12:55 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 wrz 2023, 12:53
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Mimo ciągłego rozwoju nowoczesnych technologii wciąż są branże, w których warto postawić na tradycyjne formy reklamy i promocji. Szkolnictwo to jedna z wielu dziedzin, gdzie przez wiele lat standardowe gadżety reklamowe są podstawą, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych uczniów, szczególnie do nowej prywatnej placówki edukacyjnej.



___________________________
Promocja prywatnej placówki edukacyjnej – czy odzież reklamowa to dobry wybór?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Reklama
PostZamieszczono: 23 wrz 2023, 13:38 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 wrz 2023, 13:34
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Co sądzicie o reklamie w tv lub radiowej :)?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits