Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 04:01

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 08 sie 2014, 13:03 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05
Posty: 4
Witam,

mógłby ktoś z Forumowiczów polecić jakąś sprawdzoną firmę prowadzącą sprzedaż internetową posiadającą w ofercie szafki RTV? Poszukuje czegoś niewielkiego, ale też dosyć pojemnego, tak żeby poza telewizorem schować gdzieś do szafki jakieś płytki itp. Interesowały by mnie jakieś klasyczne modele w ciemniejszych odcieniach, tak by pasowało do mebli. Oczywiście cena tez ma znaczenie - dobre by były jakieś niedrogie, ale jeśli jakość będzie dobra to czemu nie kupić czegoś droższego. Może macie jakieś sprawdzone modele?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 08 sie 2014, 22:41 
Ja akurat nie kupowałam przez internet, a w Ikei i jestem zadowolona. Znajomi zamawiali na Allegro komplet - szafkę pod telewizor, półkę nad i małą witrynkę do powieszenia obok. Wiem, że zapłacili niewiele, a meble pierwsza klasa. ;-)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 11 sie 2014, 19:04 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 gru 2013, 10:37
Posty: 1
Zapytaj stolarza w Twojej miejscowości. Stolarz też będzie chciał zarobić, więc nie będzie sobie mógł zażyczyć zbyt dużej ceny, a zawsze można się z nim jeszcze dogadać. Wykona mebel zgodnie z Waszym projektem, będzie na wymiar i w dobrej cenie. My tak kupiliśmy większość mebli - wyszło nawet taniej niż w sieciówkach. Przynajmniej meble są takie, jakie chcieliśmy, a wspieranie lokalnej przedsiębiorczości też jest ważne ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 14 sie 2014, 16:39 
Klasykę mebli znajdziesz też w takich sklepach jak Black Red White, Agata Meble, Kler. To niekoniecznie będą bardzo drogie meble, chociaż może się wydawać inaczej, ale co jakość za to pierwsza klasa, bo kupowaliśmy do domu i już długo nam służą. Wzory są proste, ale nawet jeśli lubisz coś w stylu "Ludwików", też coś dla siebie znajdziesz. Rozejrzycie się po sklepach, a jak chcecie kupić meble taniej, poszukajcie wybranych modeli w Internecie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 27 lut 2015, 14:43 
Każdy sklep meblowy ma dziś takie cuda :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 27 lut 2015, 17:10 
Pewnie, że w każdym znajdziemy taką szafkę. Czasem nawet w Biedronce są takie meble. Ja swoje kupiłam w ikea.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 28 lip 2016, 14:31 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lut 2015, 23:40
Posty: 27
Zwykła komoda sprawuje się bardzo dobrze. Jest miejsce na gazetkę i z pilotem do telewizora nie ma kłopotu, zawsze jest dla niego miejsce :) Nie lubię małych stolików, gabarytami porównywalnymi do telewizora.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 24 wrz 2016, 17:47 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 cze 2016, 19:52
Posty: 12
hmm teraz takie szafki to można zaleście wszędzie i to za niewielkie pieniądze tylko pytanie jakiej są jakości czy też jak wyglądają czasami lepiej zainwestować parę groszy i kupić np komody z połyskiem, zestaw meblościanka czy tez witrynki bardziej nowocześniej i na dłużej będziemy się cieszyć takimi meblami.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 10 lis 2016, 19:56 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 19:54
Posty: 96
Ja polecam stolik rtv z euro palet. Wszystko zależy od Naszego gustu i to jaki efekt chcemy uzyskać


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szafka RTV jaka?
PostZamieszczono: 06 gru 2016, 12:12 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 cze 2016, 19:09
Posty: 9
Mój brat teraz remontuje swoje mieszkanie i też szuka odpowiedniego stolika RTV. On lubi dość nowoczesny styl. Ja osobiście chętnie zamontowałabym taki u siebie w domu ale mam telewizor na ścianie więc nie ma takiej potrzeby :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits