Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 10:07

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 19 paź 2009, 21:44 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 paź 2009, 17:42
Posty: 8
...taniej, szybciej, a nawet efektywniej. Bo często książki potrafią znakomicie przekazać nam jakąś treść merytoryczną, a to w obecnych czasach jest bardzo ważne. Taka treść może nas dobrze przygotować do przyszłego szkolenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 29 paź 2009, 09:16 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 18:06
Posty: 27
W moim mieście widziałam, że są organizowane szkolenia z NLP za 300 zł i przez całkiem profesjonalną firmę. Jest to cena oczywiście bez kosztów hotelowych, ale chyba liczy się głownie wiedza...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 29 sty 2010, 15:37 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 sty 2010, 11:10
Posty: 5
NLP to bardzo nośne hasło marketingowe. Książki na ten temat pojawiają się jak grzybki po kwaśnym deszczu, bo któż nie chciałby posiąść magicznej umiejętności pozwalającej manipulować ludźmi. Czy to działa? Na pewno pomaga. Czy zawsze działa? Na pewno nie. Czy potrzebna Ci książka/kurs? Pewnie tak, żeby uświadomić sobie, że z metod NLP korzysta się na co dzień zupełnie podświadomie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 28 kwie 2010, 16:35 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:24
Posty: 22
Te wasze cycaty "Sprawią że będziesz szcześliwy" itp brzmią jak sekta....
wybaczcie:D tak mi się skojarzyło.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 29 wrz 2010, 13:59 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:57
Posty: 36
rocker pisze:
NLP to bardzo nośne hasło marketingowe. Książki na ten temat pojawiają się jak grzybki po kwaśnym deszczu, bo któż nie chciałby posiąść magicznej umiejętności pozwalającej manipulować ludźmi. Czy to działa? Na pewno pomaga. Czy zawsze działa? Na pewno nie. Czy potrzebna Ci książka/kurs? Pewnie tak, żeby uświadomić sobie, że z metod NLP korzysta się na co dzień zupełnie podświadomie.


świetna reklama! Przekonałeś mnie:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 17 kwie 2011, 15:01 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 kwie 2011, 20:33
Posty: 6
Lokalizacja: Poznań
Dla mnie NLP, jest tzw wracaniem do początku, uświadomieniem sobie i zderzeniem z faktami, zdażeniami w szczególności tymi wobec których pojawia się jakiś lęk, nie moc, które były lub nadal są nie miłe, które mnie blokują w decyzjach czy czynnościach. Po to aby stawić im czoła, wyciągnąć z nich całą esencję i poprzez to wiedzieć co muszę zrobić aby osiągnąć dany cel.
NLP, tak samo jak komunikacja, techniki negocjacji, asertywność itp. każdy z Nas zna i co lepsze stosuje je na codzień, ale podświadomie i automatycznie nie zwracając na to uwagi, działając instynktownie. Sztuką jest opanować to wszystko, i stosować w odpowiednich sytuacjach, tak aby uruchomić mechanizmy/procesy i w rezultacie osiągnąć cel. Ale żeby to stosować z należytym skutkiem, należy mieć wiedze w danym zakresie, oraz uważnie obserwować daną sytuacje/osobę po to aby wiedzieć w jakim momencie należy dany mechanizm czy też proces uruchomić.
Czyli musisz być Świadomy. Żeby być świadomym, należy przeprowadzić Analizę, rozbić to wszystko na Czynniki Pierwsze jak paczke dropsów. I następnie poskładać te dropsy w jedną paczkę, kawałek po kawałku, a wtedy sam poddajesz się procesowi uświadamiania co z czego/ co do czego/ dlaczego tak a nie inaczej itp.itp.
Tym dla mnie jest NLP.

pozdrawiam Tycjan


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 20 sie 2011, 17:20 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
co to jest to NLP ??? bo już zgłupiałem...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 17 sie 2012, 09:41 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2012, 08:15
Posty: 8
Nie, nie, nie.
NLP to nie jest psychoterapia. Nie wracamy do korzeni, żeby odkryć, że nasze życie jest do kitu, bo w 1978 roku spadło się na główkę z tapczanu. Rozgrzebywana rana się nie goi, trzeba zmieniać opatrunki i wracanie do siebie trwa w nieskończoność. W NLP chodzi o to, żeby znaleźć rozwiązanie problemu 'na już'.

Czyli na przykład - masz zły humor - włączasz sobie w mózgu jakiś mechanizm i PSTRYK! już jesteś w dobrym nastroju.
Warto sobie poczytać, ale żadna książka nie da tego, co szkolenie na żywym organizmie. Czasem są robione szkolenia na powiedzmy 30 osób - to wygląda trochę jak wykład, jest fajnie, ale wiele nie wynosisz.

W mojej grupie były 3 osoby. Na każdym z nas były przeprowadzane ćwiczenia, wtedy naprawdę sporo można wynieść.
Czy to działa? Tak, pod warunkiem, że ćwiczysz i w to wierzysz. Zdecydowanie nie dla sceptyków.
Polecam za to blogi trenerów. Pęka się z zazdrości widząc jak sobie świetnie żyją z nlp, w zgodzie ze sobą.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 26 wrz 2012, 10:24 
NLP to doskonała sprawa w kwestii rozwoju osobistego. Bardzo przydatna, jeśli chcemy zwiększyć swoje umiejętności w zakresie szybkiego podrywu na przykład. Pomaga także pozbierać się po kryzysowej sytuacji, co wiem na podstawie własnego doświadczenia...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: NLP
PostZamieszczono: 03 paź 2012, 12:50 
Offline
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 paź 2012, 12:47
Posty: 6
Wydaje mi się, że NLP to głównie sztuka manipulacji i przesłaniania prawdy przed sobą, a nie rozwoju.

_________________
drzwi drewniane - największy wybór!


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits