Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 02:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 24 lip 2009, 14:12 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 cze 2009, 13:59
Posty: 22
Spotkałam się z szkoleniami dotyczącymi sprzedaży na Allegro. Co myślicie na ten temat? Czy mogą być przydatne dla osób fizycznych i przedsiębiorców?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 26 paź 2009, 18:47 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 paź 2009, 18:29
Posty: 8
Jeżeli ludzie Ci dużo sprzedają, oraz często zajmują się handlem przez internet to czemu nie. Wszystko jednak w takiej sprzedaży zależy od dobrego opisu produktu, oraz zastosowania odpowiedniej ceny i pięknego uchwycenia towaru na zdjęciach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 29 paź 2009, 09:25 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2009, 18:06
Posty: 27
A jak sądzicie, czy sprzedaż na Allegro jest łatwym, czy trudnym zadaniem? Czy sprzeda się tam dosłownie wszystko, czy trzeba naprawdę nagimnastykować się, aby sprzedać jakąś rzecz. Czy macie zaufanie do sprzedawców na Allegro?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 14 gru 2009, 17:03 
Offline
Bardzo aktywny
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2009, 23:55
Posty: 59
Zaufanie zależne od komentarzy ale i tak trzeba brać margines błędu. Allegro gwarantuje ochronę do kilkuset złotych zdaje się (500?) jeżeli zostaniesz oszukany. Allegro ma tylu użytkowników że można tam wszystko sprzedać. Dużą rolę gra cena. Ja mam jednak pytanie do osób które zajmują się masową sprzedażą. Jakich programów wspomagających do zarządzania sprzedażą używacie ?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 14 gru 2009, 23:08 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 gru 2009, 00:12
Posty: 37
Ja zwykle patrzę na liczbę komentarzy i sposób (jakość) wystawienia aukcji. Wiadomo, największa niepewność towarzyszy przy zakupie od osób niemających swojego "straganu"

A co do sprzedaży...
Na dobrą opinię należy sobie zapracować - więc jak sprzedajesz regularnie, w końcu ją osiągniesz. Kiedyś strasznie utrudnione było kupowanie czegokolwiek na allegro, tzn. nie było formularza opcji dostawy, trzeba było wszystko indywidualnie przez maila załatwiać. Teraz na szczęście wszystko wygląda bardziej profesjonalnie, i nawet początkujący allegrowicz może spokojnie wystawić profesjonalną aukcję, która niejednego skusi na zakup :)
Istnieje jedna podstawowa zasada w kwestii wyglądu: nie kradnij grafiki! bo ten kto cię na tym przyłapie, może ci zrobić niezłego psikusa ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 16 gru 2009, 13:45 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 13:26
Posty: 17
Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia związanego z internetowym handlowaniem, pewnie wynika to z tego że rodzice często wmawiali mi żebym nie wierzył tym z którymi nie mam bezpośredniego kontaktu i że internet kłamie. Ale jestem ciekawy czy często zdarza się że ludzie oszukują innych? Może faktycznie warto szukać okazji w internetowych sklepach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 00:19 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 00:17
Posty: 11
Mojej koleżance, która kupiła telefon przez allegro, przysłali samą obudowę, zaczęła pisać do allegro, ale sprawa ucichła i jej 400 zł przepadło. Przykre to że ludzie potrafią w tak perfidny sposób oszukiwać innych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 21 gru 2009, 20:51 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 gru 2009, 00:12
Posty: 37
W ramach czytania poradników czy ebooków: wystarczy czasem zwykła pomoc czy FAQ z Allegro. Im też zależy na tym, żeby każdy umiał się w tym odnaleźć. Tak mi się przypomniało, że koniecznie trzeba znać własne prawa i obowiązki w takich transakcjach, żeby właśnie nie dochodziło do takich sytuacji, że sprawa przepada razem z pieniędzmi. To jest niedopuszczalne!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 06 sty 2010, 16:31 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
Od czasu do czasu sprzedaję lub kupuję coś na allegro. Wiem, że duży wpływ ma zdjęcie przedmiotu, opis, odpowiadanie na meile, no i oczywiście cena. Jeśli taki kurs dot. sprzedawania na allegro byłby niedrogi chętnie wziąłbym w nim udział.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Jak sprzedawać na Allegro.
PostZamieszczono: 10 sty 2010, 14:20 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Ciekawi mnie, gdzie margarita spotkała się z takimi szkoleniami. Z pewnością przydałyby się one niektórym sprzedającym - szczególnie w kwestiach czysto estetycznych. Czasami już sam wygląd, treść oferty, odrzuca na kilometr :roll: A może dobrze byłoby, żeby organizowali tego typu doszkalanie w ramach serwisu Allegro? (chyba, że już to robią... nie jestem na tyle zorientowana)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits