Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 08 sie 2023, 18:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 481
Cześć. Wiecie co, jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę, że warto stawiać na sprawdzone firmy. Pamiętam, że gdy moja koleżanka szukała porządnych okien do swojego domu, to firma Drutex zaproponowała jej kilka ciekawych propozycji w tym zakresie. Jeżeli również jesteście czymś takim zainteresowani, to proponuje się z nimi skontaktować


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 10 sie 2023, 12:17 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2023, 12:08
Posty: 4
Lokalizacja: Żywiec
Co sądzicie o tych domach szkieletowych z Bielska - https://www.lignumhome.pl/domy-szkieletowe-bielsko-biala? Szybka budowa jest bez wątpienia jedną z najważniejszych zalet domu szkieletowego. Całą konstrukcję możemy postawić w ciągu 3 miesięcy, a jeżeli skorzystamy z prefabrykowanych elementów, wówczas prace mogą być ukończone szybciej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 27 sie 2023, 13:57 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lip 2023, 11:48
Posty: 175
Witaj, jeśli potrzebujesz betonu we Wrocławiu, sprawdź beton Wrocław. Wydaje się że są dobrze oceniani przez klientów i mają szeroką ofertę, jak będziesz mieć chwilę to możesz ich sprawdzić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 21 wrz 2023, 14:36 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2023, 14:35
Posty: 1
Samemu to jest dużo pracy, może jedynie na początku da się to robić z powodzeniem. Dlatego ja polecam się zgłosić do profesjonalistów
----------------------------------
fotoobraz opole


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 26 wrz 2023, 13:10 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lip 2023, 09:52
Posty: 187
Hej, hej! Dzisiaj chciałbym rozmawiać o budowie własnego domu. Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań inspiracji lub konkretnego projektu, to projekty domów mogą Wam pomóc. W mojej opinii, oferują tam wiele ciekawych rozwiązań. Proszę, sprawdźcie i podzielcie się swoimi przemyśleniami!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 29 wrz 2023, 14:05 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2022, 15:54
Posty: 59
Budowa domu to zawsze spore wyzwanie :) my też jesteśmy w trakcie i wiem, ze każdego dnia zastanawiamy się nad tym jaką instalację wybrać by żyło nam się tu jak najlepiej :) obecnie zastanawiam się na przykład na tym, jakie podgrzewacze wody do kuchni wybrać ? Czytałem o tych przepływowych i przyznam, ze rozwiązanie wydaje się być bardzo sensowne.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 02 paź 2023, 10:22 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2023, 17:03
Posty: 222
Jeśli zastanawiasz się nad dodaniem do swojego ogrodu czy tarasu czegoś funkcjonalnego i estetycznego, polecam rozważyć pergole aluminiowe. Ostatnio trafiłam na tę ofertę i wydaje się być interesująca https://sunrest.pl/produkty-pergole-aluminiowe/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 04 paź 2023, 15:09 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Ostatnio natrafiłam na kierownika budowy na stronie https://brib.com.pl/kierownik-budowy-katowice.html . Wszystko wskazuje na to, że podejście do swojej pracy jest tam niezwykle profesjonalne. Co ważne, personel wykazuje ogromne zaangażowanie w obsługę klientów, co stanowi znaczący atut tej firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 10 lis 2023, 17:04 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2020, 21:32
Posty: 178
Lubicie zajmować się tematyką budowy domu, aranżacji, ogrodu? Jeśli tak, to z pewnością będziecie interesowali się różnymi poradami w tej kwestii, ponieważ można znaleźć je online. Kilka fajnych poradników widzialam na stronie https://wystrojedomow.pl/ . Zwróćcie uwagę i posprawdzajcie, czy znajdziecie dla siebie coś interesującego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Budowa domu – szkolenie i porady
PostZamieszczono: 16 lis 2023, 14:17 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lip 2023, 11:48
Posty: 175
Jeśli interesuje Cię budowa domu z poddaszem użytkowym, projekty domów na tej stronie prezentują różne opcje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits