Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 17:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 19 lut 2013, 08:20 
To nie była żadna podpucha - idę na zawodową stylizację paznokcia, właśnie do New Nails. Chcę skorzystać z tego projektu o nazwie szansa. 1000 złotych w kieszeni. Zgłoszenie wysłane. Pasowałby mi termin 18 marca. Czy do tego dojdzie dowiem się w tym tygodniu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 20 lut 2013, 16:30 
Nie słyszałam o tym - o co w tym chodzi? To każdy może dostać? Wiem, że oferują kasę osobom bezrobotnym, wtedy całe szkolenie jest sponsorowane przez UP. Ale szansa? Pierwsze słyszę...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 21 lut 2013, 08:21 
Z całym szacunkiem, ale na szkolenie mogę się wybrać tylko do fachowców z konkretnej dziedziny. Z tego co czytałam, to ta twoja szkoła robi szkolenia ze wszystkiego. Skąd mam mieć pewność, że będą one zrealizowane na poziomie? Wolę iść do New nails, przynajmniej mam pewniaka.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 22 lut 2013, 20:23 
To jak w końcu? Płacisz za całość w 100% sama, czy też musisz masz dofinansowanie? Wyjaśnij mi proszę na czym polega ten projekt - nie mogę znaleźć w sieci żadnych informacji na ten temat.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 25 lut 2013, 08:39 
Jednak w 100% sama - z dofinansowaniem nie wyjdzie. Za kilka tygodni możecie się spodziewać obszernej relacji z całego szkolenia. Mam nadzieję, że w ciągu 2 miesięcy będę w stanie znaleźć pracę ;/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 26 lut 2013, 16:56 
A możesz jeszcze napisać czemu? Nie znałam tego programu, ale nie widzę również w opisach niczego co miałoby cię dyskwalifikować przy skorzystaniu z tej kasy. To jak to wygląda?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 27 lut 2013, 08:30 
Powiedzmy po prostu w skrócie - nie dostałam kasy i tyle. Będę pisała już po samym szkoleniu, wtedy wstawię recenzję, bo jak na razie ta dyskusja jest strasznie jałowa...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 21 maja 2013, 21:55 
a ja bym sprawdziła kurs z goworku. to co, że firma robi szkolenia ze wszystkiego, dlaczego to oznacza, że nie ma fachowców? w szkołach uczy się różnych przedmiotów, nie trzeba iść do konkretnie wyspejalizowanej, żeby zdobyć wiedzę. ja slyszałam dużo pozytywnego o goworku i sądzę, że warto się tym zainteresować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 27 maja 2013, 10:35 
wiesz opinie mogą być pozytywne, a w rzeczywistości wcale może nie być aż tak kolorowo :/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Stylizacja paznokci w Warszawie - u kogo?
PostZamieszczono: 22 lip 2013, 07:39 
Jest dobrze, czy kolorowo? Nie mnie to oceniać.
Jestem bardzo zadowolona z tego czego nauczyłam się na kursie. To dzięki nim mam pracę i mam co robić.
A w new nails na pewno będę robiła kolejne szkolenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits