Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 16:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Koniec szkoleń bez efektów - informuje Rzeczpospolita
PostZamieszczono: 12 cze 2011, 19:57 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 maja 2011, 21:48
Posty: 42
Tak jest, najgorsze jest to gadanie , że nie ma pracy..... wkorza mnie to, bo pamiętam jak sama szukałam pracy i było wiele ofert - fakt nie przyjeli mnie w wielu miejscach - ale dzie indizej dostałam prace. Na początek nie zarabiałam wiele, ale tak jest zawsze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Koniec szkoleń bez efektów - informuje Rzeczpospolita
PostZamieszczono: 23 lip 2011, 16:47 
BatBox pisze:
Niestety ... Też tak uważam. Wiem ile osób z mojego środowiska, czy środowiska moich znajomych ma ten problem. Narzekać jest najprościej, bo to takie zagłuszanie własnych wyrzutów sumienia. Gdy człowiekowi naprawdę zaczyna bieda zaglądać przez okno, zrobi wszystko by jej nie wpuścić. Jednak nie ma co się użalać nad tymi narzekającymi, bo naprawdę bardzo duża ich część zwyczajnie dobrze się ma i praca to ostatnia rzecz, na którą czekają.


Są tez tacy którzy przyzwyczaili się do biedy i im więcej nie trzeba....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Koniec szkoleń bez efektów - informuje Rzeczpospolita
PostZamieszczono: 15 lis 2012, 23:33 
Zresztą nasze społeczeństwo ogólnie ma dar do narzekania i użalania się. A w ogóle to najlepiej mówić też że wszystko jest bezsensu i nie warto niczego próbować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Koniec szkoleń bez efektów - informuje Rzeczpospolita
PostZamieszczono: 14 gru 2012, 17:36 
Taki już nasz naród ;) Narzekał, narzeka i narzekać będzie, bo tak najprościej jest


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits