Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 29 wrz 2023, 12:42 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2023, 12:38
Posty: 4
Lokalizacja: Warszawa
Korzystam tylko i wyłącznie z kosmetyków naturalnych w dodatku nie testowanych na zwierzętach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 10 paź 2023, 14:59 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 481
Witajcie! Szukam skutecznego produktu do oczyszczania skóry. Co myślicie o piankach do mycia twarzy od https://www.hadalabotokyo.pl/? Czy są delikatne dla skóry? Zależy mi na czymś sprawdzonym, więc jeżeli możecie mi cos doradzić, to będę bardzo wdzięczna.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 13 paź 2023, 13:24 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 340
Nie wiem, jak wy... Ale ja przykładowo też bardzo lubię odkrywać nowe produkty itd. Chociażby teraz znalazłam super kosmetyki do pielęgnacji twarzy u firmy 4 Szpaki i tak sobie planuje, żeby je kupić. Jestem bardzo ciekawa, jak się sprawdzą w praktyce. A ponoć są rewelacyjne....


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 13 paź 2023, 23:08 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 300
Ja od jakiegoś czasu zwracam uwagę jedynie na kosmetyki naturalne, ale musze przyznać, że ciężko znaleźć coś dobrego w przyzwoitej cenie. Moją uwagę przykuły ksometyki Herbapol Polana, które mają dobre opinie, więc pokładam w nich szczególnie duże nadzieje. Na pierwszy ogień pójdzie szampon i odżywka do włosów skłonnych do przetłuszczania się. Kosmetyk pomógł już wielu kobietom.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 25 paź 2023, 16:41 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lip 2023, 09:52
Posty: 187
Szukasz informacji na temat tego, jak wybrać najlepszą maskarę do rzęs? Ostatnio natknęłam się na artykuł na stronie https://kobietawielepiej.pl/dobra-maska ... -najlepsza który moim zdaniem jest naprawdę warty uwagi. Autorzy podają tam konkretne cechy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze maskary, a także przedstawiają różne rodzaje tego kosmetyku. Wszystko jest napisane w sposób zrozumiały i przystępny, więc nawet jeśli nie jesteś ekspertką w dziedzinie makijażu, łatwo znajdziesz potrzebne informacje. Strona zawiera również praktyczne porady, które pomogą Ci znaleźć produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Sprawdź i daj znać, co sądzisz


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 24 lis 2023, 11:49 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 cze 2022, 10:19
Posty: 145
Ja zwykle kupuje kosmetyki w stacjonarnych drogeriach, dopiero niedawno zorientowałam się tak naprawdę, że w internecie takich miejsc z tego typu asortymentem jest tak wiele :) odkryłam m.in sklep http://kobiecekosmetyki.pl/. Kojarzycie to miejsce? Myślę, ze warto zajrzeć bo znajdziecie tu ogromny wybór dobrych jakościowo produktów do pielęgnacji ciała czy twarzy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 28 lis 2023, 13:25 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2023, 17:03
Posty: 222
Moim zdaniem, dla osób zainteresowanych naturalnymi metodami pielęgnacji skóry, strona https://www.zikodermo.pl może być cennym źródłem wiedzy. Oprócz artykułów, strona ta oferuje również dermokosmetyki do zakupu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 16 gru 2023, 22:05 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 sie 2020, 12:27
Posty: 16
u mnie niezawodny duet na problemy z cerą - podkład oraz puder Wonder Match od Eveline- podkład dobrze matuje niedoskonałości a puder to utrwala na wiele godzin
Obrazek


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 30 sty 2024, 21:10 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lip 2023, 22:26
Posty: 10
Ja polecam serię Gold Peptides z Eveline. W tej serii są świetne serum, krem pod oczy i kremy. Ja jestem oczarowana tymi kosmetykami :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niezawodne kosmetyki
PostZamieszczono: 28 mar 2024, 07:47 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 sie 2023, 21:25
Posty: 7
Puder pod oczy Better Than Perfect Eveline https://eveline.pl/wygladzajaco-koryguj ... r-pod-oczy Zakochałam się w nim od pierwszego użycia :D Serio! To jest coś co powinna mieć każda kobieta w kosmetyczce.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits