Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 03:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 28 lut 2024, 11:46 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lip 2023, 11:48
Posty: 175
Jak potrzebowałam badań do pracy, to wybrałam Medivite. Tutaj masz link https://badania.medycynapracywawa.pl/ - zerknij, bo na prawdę ogarniają wszystko w ciągu jednego dnia. Mega wygoda, nie musisz się martwić o nic. Wg mnie, mają to dobrze zorganizowane.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 28 lut 2024, 16:35 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2024, 20:30
Posty: 4
Warto podkreślić, że każda perspektywa wnosi coś wartościowego do rozmowy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 29 lut 2024, 12:01 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 lip 2023, 09:52
Posty: 187
Według mnie, każdy zasługuje na dostęp do najlepszej możliwej opieki medycznej. Centrum medyczne https://machnica.pl/ oferuje usługi w zakresie dermatologii i ginekologii, zapewniając pomoc doświadczonych specjalistów. Sprawdź, jak mogą Ci pomóc i czy odpowiadają Twoim potrzebom.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 29 lut 2024, 14:14 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lut 2024, 14:24
Posty: 58
Uważam, że warto rzucić okiem na takie rozwiązanie jak tomografia komputerowa na nfz: https://voxel.pl/bezplatne-badania-tk-p ... owy-z-nfz/ . Słyszałam o tej placówce medycznej wiele pozytywnych opinii. Może ich usługi zainteresują także Was.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 24 mar 2024, 11:42 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lip 2023, 11:48
Posty: 175
Jako osoba, która regularnie korzysta z usług medycznych, bardzo cenię sobie kompleksowość usług w jednym miejscu. Taka wg mnie jest przychodni Medivita w Warszawie. Ta przychodnia oferuje szeroki zakres specjalistów, co pozwala na szybką i efektywną diagnostykę oraz leczenie. To duże ułatwienie i oszczędność czasu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 28 mar 2024, 20:48 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 lis 2019, 17:17
Posty: 176
Wyobraź sobie, że możesz dostać się do lekarza specjalisty bez długiego oczekiwania w kolejce. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest świadome odwołanie wizyty u lekarza, na którą nie możesz się stawić. Twój gest może sprawić, że pomoc medyczna stanie się dostępna szybciej dla innych pacjentów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 20 kwie 2024, 16:35 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 481
W przypadku sprzętu profesjonalnego zaleca się korzystanie tylko z renomowanych źródeł. Tutaj: https://www.inmed.pl/oferta/produkty/my ... ynfektory/ znajdziecie szeroki wybór urządzeń medycznych, rehabilitacyjnych oraz wyposażenia gabinetów. To strona producenta i dystrybutora sprzętu medycznego firmy Inmed. Dostępny jest tu sprawdzony sprzęt najwyższej jakości.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 22 kwie 2024, 13:23 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Ogólnie też dosyć dużą wygodą są teleporady. W ostatnim czasie znalazłam https://radamed.pl/ i tutaj faktycznie realizacja usług odbywa się na wysokim poziomie, dodatkowo też po pierwszym zamówieniu można otrzymać rabat 20% na każde zamówienie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 22 kwie 2024, 16:51 
Offline
Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lip 2020, 09:09
Posty: 95
Niestety bardzo często kolejki do lekarzy są nieuniknione. Niestety wpływ na takie kolejki mają również pacjenci, którzy nie odwołują swoich wizyt. Zdarza się tak, że pacjent umówi wizytę, a później nie zjawi się na niej z różnych powodów. Dlatego warto uświadamiać pacjentów, że warto właśnie takie wizyty odwoływać. Dzięki temu dajemy szanse sobie i innym pacjentom na wcześniejszy termin do lekarza.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Klinika lekarz
PostZamieszczono: 23 kwie 2024, 14:58 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 23 kwie 2024, 14:57
Posty: 1
Jak już jesteśmy w marketingu, to ja uważam, że wzorem do naśladowania jest witryna ule poliuretanowe . Firma ta promuje się w sieci, a głównie na portalach społecznościowych typu Facebook, Instagram i Twitter.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits