Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 09:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 01 lut 2023, 15:48 
Offline
Przechodzień
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 lut 2023, 15:22
Posty: 4
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Co jaki czas warto się szkolić?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 01 lut 2023, 23:13 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2022, 12:55
Posty: 37
Biznesu już bez prawnika nie poprowadzisz. Nikt normalny już nie rozumie ustawy VAT, o podatku dochodowym, nie da się tego czytać i studiować tak szczerze mówiąc. Masz poważniejszy problem? To zgłoś się do Marka Wasilewskiego przy ul. Świętojańskiej 104a/5. Ekspert od prawa gospodarczego z doświadczeniem.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 06 lut 2023, 16:37 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 gru 2022, 15:54
Posty: 59
szkolenia to podstawa :) warto też być na bieżąco w kwestiach finansów czy marketingu, to sprawi, ze nasza oferta będzie konkurencyjna i ciekawa dla potencjalnego klienta. Jeśli szukacie wsparcia w tym temacie to warto poczytać wpisy na portalu https://allebiznes.pl/. Idealne miejsce dla każdego przedsiębiorcy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 07 lut 2023, 13:35 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lut 2019, 11:44
Posty: 216
Jeśli myślicie o swoim biznesie to warto sprawdzić franczyza oferty. Ja zdecydowałem się na taki krok i okazał się on strzałem w dziesiątkę. Polecam każdemu bo można osiągnąć naprawdę wysokie zyski.

_________________
https://www.domix.info.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 11 lut 2023, 20:40 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 lis 2022, 19:23
Posty: 17
A co ze strona internetową ? Jeżeli potrzebujesz pomocy ,to wiem że chłopaki z Coolbrand dobrze ogarniają strony czy sklepy internetowe, robia wszystko od podstaw z mega intuicyjnym cms'em a zarazem eleganckim szablonem. Będziesz zadowolony, bo znają się na robocie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 15 lut 2023, 15:59 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Wydaje mi się, że może was również zainteresować wartość niematerialna i prawna . Ogólnie ostatnio szukałam informacji na ten temat i natrafiłam na strone cridoteka.pl , więc może akurat znajdziecie tutaj coś ciekawego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 16 lut 2023, 09:02 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 gru 2022, 23:58
Posty: 30
Biznes, warto mieć pod kontrolą, również swoje kadry - z formalnościami i prowadzeniem dokumentacji pracowniczej, pomoże nam firma https://chwilrank.pl/co-najczesciej-kontroluje-pip/ , która naprawdę się na tym zna. Dobrze przygotowani do kontroli, podczas której często ujawniane są różne nieprawidłowości, lepiej skupimy się na zadaniach ważnych dla naszego biznesu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 19 lut 2023, 18:33 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2022, 09:21
Posty: 44
Ostatnio przeprowadzona przez nas w firmie inwentura wprowadziła wiele zamieszania i dała nam wiele do myślenia. Ciężko było doszukać się zgodności tego, co na półkach oraz wyposażenia z dokumentacją. Wnioski były jednoznaczne: trzeba częściej przeprowadzać inwentaryzacje i najlepiej nie angażując do tego własnego zespołu. Mamy zamiar podjąć współpracę z firmą Rgis.pl, która jest w tym specjalistą i będzie regularnie robić u nas inwentaryzacje, a my będziemy mogli w porę reagować na wszelkie niezgodności.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 06 kwie 2023, 14:20 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 481
Jeżeli potrzebujecie stworzyć profesjonalną wizytówkę swojej firmy za pomocą strony internetowej, to myślę, że w tej sprawie najlepiej byłoby skontaktować się ze specjalistami. Z tego co wiem, to tutaj https://fantasiadesign.pl/strony-www/ mają w tym temacie bardzo duże doświadczenie, więc myślę, że warto byłoby osobiście się z nimi skontaktować, a wtedy będziecie w stanie poznać więcej szczegółów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 20 kwie 2023, 10:04 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 lis 2016, 15:29
Posty: 300
Własny biznes jest dużą odpowiedzialnością, a żeby odnieść sukces, na pewno warto oferować klientom ich ulubione formy płatności. Pod adresem: https://goral.info.pl/artykul/najnowsze ... ach/966822 udało mi się znaleźć artykuł przedstawiający najnowsze trendy w płatnościach.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits