Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 09:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 19 maja 2023, 14:07 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lut 2023, 12:30
Posty: 46
Myślę, że bardzo niedocenianym narzędziem w prowadzeniu biznesu jest obecnie telemarketing. Sam nie mam u siebie warunków, żeby stworzyć taki dział, ale znalazłem firmę Multicontact.pl, która zajmuje się outsourcingiem w telemarketingu i każda firma może skorzystać z ich usług. Firma ma wieloletnie doświadczenie, odpowiedni sprzęt i doskonale przygotowanych specjalistów, którzy zajmują się sprzedażą przez telefon, umawianiem spotkań, pozyskiwaniem klientów czy windykacją nawet w obcym języku.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 21 maja 2023, 20:35 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 sie 2022, 09:21
Posty: 44
W prowadzeniu biznesu pomaga wiele narzędzi, ale chyba najstarszym i najskuteczniejszym narzędziem jest inwentaryzacja. Dzięki cyklicznym i w miarę częstym inwentaryzacjom mamy wiedzę na temat zgodności towaru i sprzętu w firmie z dokumentacją i w razie nieprawidłowości możemy od razu zareagować. Dobrym partnerem w tej kwestii jest firma RGIS.pl, która ma w tym duże doświadczenie i szybko reaguje na potrzeby swoich klientów. Na ich stronie https://www.rgis.pl/ znajdziecie więcej szczegółów oraz formularz dotyczący współpracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 22 maja 2023, 07:17 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 wrz 2015, 15:26
Posty: 113
Spokojna praca na Berberis i na pewno wszystko będzie dobrze.
Żadne cuda, dziwne metody - tylko solidne oprogramowanie, które krok po kroku zaprowadzi Was do czego dużego.
Znamy temat od środka i wiemy, czego można się spodziewać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 23 maja 2023, 10:12 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 481
;)


Ostatnio zmieniony 31 maja 2023, 19:05 przez teoreticus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 23 maja 2023, 17:40 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 gru 2017, 13:10
Posty: 121
Moim zdaniem, jeżeli prowadzicie biznes związany z muzyką i potrzebujecie skontaktować się z porządną firmą, zajmującą się między innymi tłoczeniem płyt, to słyszałam, że tutaj https://x-disc.pl/pl/ można liczyć na tego typu usługi. Jest u nich również dostępna produkcja płyt winylowych i wszystkich rodzajów nośników optycznych: CDR, CD, CD mini, DVD, Blu-Ray. Zgłoście się do nich, a poznacie więcej szczegółów.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 07 cze 2023, 10:08 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lut 2023, 08:56
Posty: 35
Dla wielu firm dobra obsługa prawna będzie faktycznie istotna, w Ostródzie działa biuro kancelarii Joanny Chmielewskiej–Szczepaniak - http://www.adwokatchmielewska.pl/, która prowadzi sprawy cywilne i zajmuje się także sprawami, które dotyczą prowadzenia spraw prawnych dla firm.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 16 cze 2023, 07:16 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 wrz 2015, 15:26
Posty: 113
Potwierdzam działanie Berberis, bo to robi różnicę. Jeśli macie system z odpowiednimi funkcjami, to przyniesie to wam mocną zmianę.
Dzięki prostym krokom zrobicie różnicę. Krok po kroku można zrobić naprawdę wiele.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 23 cze 2023, 11:54 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:55
Posty: 746
Zastanawialiście się może nad https://cashdirector.com/ ? Sama myślę nad jego wyborem, ponieważ potrafi on bardzo ułatwić sprawy, które są związane z finansami, więc może to będzie jednak odpowiednie rozwiazanie


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 04 lip 2023, 07:42 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:11
Posty: 340
Jeśli chodzi o wyposażenie magazynu, to ja ciągle jestem w przestrzeni niewiedzy tak naprawdę, bo nie znam się na tym kompletnie. I stąd właśnie tak wiele dylematów, a dodatkowo sprawdzam sobie coś nowego. A mianowicie dla mnie ciekawe saschematy jednokreskowe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Własny biznes
PostZamieszczono: 10 lip 2023, 18:40 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 maja 2019, 21:41
Posty: 481
;) ;) ;) ;) ;) ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits