Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 02:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 04 kwie 2011, 16:27 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:36
Posty: 46
Racja, najwięcej wyprzedaży jest w zimie i pod koniec lata. Natomiast jeśli chodzi o wyprzedaże agd to są raczej cały czas....każdy sklep w ten sposób cche zdobyć klienta. Ostatnio widziałem ciekawą promocje, kup jeden sprzed a drugi dostaniesz 50% taniej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 27 kwie 2011, 21:49 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 26 kwie 2011, 21:14
Posty: 22
to było chyba w media expert?? Oni co chwile mają wyprzedaże, ostanio była wilkanocna wyprzedaż:D nie zdązyłem kupić czajnika za 22 zł! cholercia:P


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 27 maja 2011, 21:22 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 maja 2011, 20:49
Posty: 21
Na mnie te wyprzedaże nie działają....kupuje to co potrzebuję, a nie to co akurat jest tanie. Znam wiele osób, któe mają po kilka rzeczy takich samych, b były tanie..... nie zurzyja ich do końca zycia. Lepiej jest wyjechać gdzieś, niż kupować bzdety!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 26 cze 2011, 19:47 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 cze 2011, 19:53
Posty: 24
Uwielbiam wyprzedaże!! Większośc rzeczy mam z wyprzedaży, w ten sposób zaoszczędziłam sporo kasiorki..... a nie lubię wydawać:) myślę, że wyprzedaże są dla ludzi, jest teraz taka konkurencja że sklepy muszą co chwile robić takie właśnie prezenty dla nas


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 04 lip 2011, 18:24 
Ja należę do osób, które po wejściu do sklepu od razu kierują się nawieszaki oznakowane "sale". Uważam za zbędne wydawanie pieniędzy na coś co za jakiś czas będzie dużo tańsze. Gorzej kiedy coś mi się strasznie spodoba i nie będę chciała czekać. Raz na jakiś czas można pozwolić sobie na wydanie trochę więcej pieniędzy, ale i tak uważam, że cierpliwość popłaca.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 06 lip 2011, 18:31 
Ja czekałam na buty przez grubo ponad dwa tygodnie, chociaż na aukcji na allegro nie było o tym wzmianki. A najlepsze w tym wszytskim jest to, że była opcja priorytetu poleconego i ja ją wykupiłam :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 21 lip 2011, 21:03 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 cze 2011, 16:25
Posty: 52
o kurcze...... a przyszedł priorytet polecony czy moze jednak to był list lub tylko zwykła paczka? Niektórzy na allegro biorą wiecej za wysykę, a wysyłają najtaniej jak sie da c- licza ze nikt się nie skapnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 08 sie 2011, 10:16 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Dlatego system komentarzy na Allegro zmienił się. Każdą część transakcji, również koszt i szybkość wysyłki można oceniać od 1 do 5 gwiazdkami...

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 15 sie 2011, 19:01 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
rzadko pisze komentarze, nie mam na to czasu...ale przyznam się, że jak coś kupuje z allegro to czytam je. Dlatego warto ocniać właściwie sprzedającego, ba nawet pisać wszystko dokładnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Siła wyprzedaży
PostZamieszczono: 30 sie 2011, 20:20 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sie 2011, 09:38
Posty: 11
Allegro jest super!! Kupuje przez nie wiele rzecyz, zazwyczaj są tańsze od tych w sklepie. Nigdy nic nie reklamowała wiec nie narzekam:D


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits