Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 12:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: pewna sytuacja w firmie szkoleniowej...
PostZamieszczono: 20 lis 2012, 23:22 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lis 2012, 23:10
Posty: 5
Witam,

w pewnej firmie szkoleniowej w której organizowane są bezpłatne szkolenia (wiadomo skąd).
Kazano pracownikom aby wypełnili (lub dali do wypełnienia) formularze cenowe z podanymi stanowiskami oraz kwotami oraz formularze cenowe skierowane do firm (np. z ceną za wypożyczenie sprzętu na szkolenie).
Zgodnie z tym dokumentem osoba która go podpisuje deklaruje, że spełnia wymogi kwalifikacyjne niezbędne do realizacji zadań w ramach Projektu (i tu nazwa) ...zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia Zapytania z dnia...

Podobno jest to potrzebne do negocjacji z pewnym Urzędem.
Ludzie którzy w tym siedzą pewnie wiedzą o co chodzi, więc proszę o opinię.

Pytanie, jakie konsekwencje mogą zostać wyciągniete wobec osób które podpisują takie formularze.
jeśli po pierwsze nie są związane z tematem po drugie - tak naprawdę nie wiadomo o jakie wymogi chodzi.

Pozdrawiam,


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: pewna sytuacja w firmie szkoleniowej...
PostZamieszczono: 01 gru 2012, 13:40 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 01 gru 2012, 13:31
Posty: 3
Musisz napisac trochę jaśniej, bo ja nie bardzo wiem o co chodzi, a inni pewnie też nie, skoro nikt Ci nie odpisuje


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: pewna sytuacja w firmie szkoleniowej...
PostZamieszczono: 30 maja 2016, 20:38 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
Pomógłbym chętnie, ale nie wiem o co chodzi...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: pewna sytuacja w firmie szkoleniowej...
PostZamieszczono: 03 sie 2020, 07:04 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 sie 2020, 06:56
Posty: 3
witam

Pracuje w dużej firmie logistycznej gdzie szef nie oszczędza na nas jeśli chodzi o szkolenia. Jednak zawsze przed wyjazdem do nich musimy podpisywać różne dokumenty, na których jest wzmianka że jeśli się zrezygnuje z pracy to trzeba oddać pieniądze za to szkolenia. A mnie właśnie przyszła super oferta pracy z firmy konkurencyjnej gdzie proponują mi prawie 100% większe wynagrodzenie, Poszedłem więc do prawnika http://adwokatmecenas.eu/obsluga-prawna-firm/ żeby się dowiedzieć co mam zrobić i okazuje się nie na tej klauzuli nie ma podane czasu jaki nie mogę się zwolnić i adwokat zasugerował mi żeby zapytać o to w kadrach czy mają jakieś wytyczne co do tego. Tylko że wtedy wszyscy się domyślą że chcę odejść . Co teraz zrobić?


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits