Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest śr paź 23, 2019 7:28 am

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: szkolenie, kurs, studia podyplomowe?
PostZamieszczono: wt sty 22, 2019 10:29 pm 
Początkujący

A myśleliście może o surdopedagogika studia podyplomowe? Ja właśnie niedawno ukończyłam ten kierunek w Collegium Pro Civitas w Kielcach. Cieszę się z tego bardzo, bo od wielu lat chciałam pracować z niesłyszącymi dziećmi. Jedyne o czym marzę, to pomagać się kształcić takim dzieciom, bo one jak najbardziej na to zasługują. :)

Na górę Dodaj na Facebook

PostZamieszczono: wt sty 29, 2019 6:34 pm 
Przechodzień

Moim zdaniem w tej chwili najlepiej poszerzać wiedzę z zakresu nowych technologii. Sam zacząłem interesować się tematyką blockchain.

PostZamieszczono: pn kwie 01, 2019 9:13 pm 
Bywalec

Nic nie stoi na przeszkodzie by robić jednocześnie podyplomówkę i szkolenia :) W niektórych zawodach to nawet częsta praktyka np. wśród psychologów. A skoro jesteśmy przy temacie to zostawię namiar na bardzo polecane szkolenie które odbędzie się w Centrum CBT w Warszawie 6 oraz 7 kwietnia mianowicie Terapia Par, zajęcia będą prowadzone w sposób interaktywny w oparciu o konkretne przykłady. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie cbt.pl

PostZamieszczono: wt kwie 23, 2019 10:54 pm 
Początkujący

Myślę, że rozsądek wskazywałby, żeby nie odchodzić zawodowo zbyt daleko od socjologii aby w kształceniu podyplomowym dalej się rozwijać a nie uczyć się od zera czegoś całkiem nowego. Sprawdź nowy kierunek w Centrum Kształcenia Podyplomowego na AHE - AGILE. Agile to pierwszy i jedyny kierunek studiów w Polsce obejmujący tak szeroki zakres wiedzy i umiejętności z obszaru zwinnego zarządzania oraz nurtu turkusowych organizacji. Agile’owe metody pracy z powodzeniem można używać tam, gdzie liczy się efektywna współpraca, dostarczanie wartościowych rozwiązań, zadowolenie klienta i umiejętność szybkiej adaptacji zmian. Zwinne procesy umożliwiają wszystkim zaangażowanym (sponsorom, deweloperom i użytkownikom) zrównoważony rozwój.

PostZamieszczono: pt maja 17, 2019 12:31 pm 
Przechodzień

Dziękuje za wszystkie propozycje dla kolegi, sam znalazłem coś dla siebie.

PostZamieszczono: ndz maja 26, 2019 7:14 pm 
Aktywny

Nie od dziś wiadomo, że wiedza i nauka to największy skarb i prawdopodobnie najlepsza forma inwestowania w siebie, która będzie procentować przez całe życie. Inwestowanie w szkolenia i rozwój osobisty są doskonałym pomysłem i zwrócą się bardzo szybko bez znaczenia, w jakim wieku jesteśmy i jaką pracę i drogę życiową wybierzemy.

PostZamieszczono: wt lip 30, 2019 1:22 pm 
Bardzo aktywny

Skończyłem studia i dodatkowo odbyłem wiele kursów i szkoleń i tak naprawdę to dzięki z nim zdobyłem więcej praktycznych umiejętności. Co paradoksalne to fakt, że były mniej obciążająco czasowo.

PostZamieszczono: pn sie 05, 2019 6:22 am 
Przechodzień

Gdybyście natomiast szukali dobrych kursów kwalifikacyjnych i doskonalących dla nauczycieli to polecam skorzystać z oferty Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, który działa przy Nadbałtyckim Centrum Edukacji Oświata Lingwista - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Szkolenia tam przeprowadzane skierowane są zresztą nie tylko do nauczycieli, ale do wszystkich pracowników oświaty od kadry kierowniczej zaczynając, przez nauczycieli, po pracowników samorządów lokalnych i nadzoru pedagogicznego.

PostZamieszczono: pt paź 18, 2019 7:23 am 
Przechodzień

Witam wszystkich jeżeli chodzi o szkolenia to ja ukończyłam naprawdę fajne rzeczowe szkolenie w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów która mieści się w Warszawie na ul. Ratuszowej posiadają szeroki pakiet szkoleń oraz wspaniałą kadrę. Ja jestem niezwykle zadowolona ze szkolenia jakie przeszłam polecam każdemu

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC