Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe
Dzisiaj jest sob maja 26, 2018 9:13 pm

Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: szkolenie przez wakacje
PostZamieszczono: pt lip 07, 2017 10:43 am 
Początkujący

Takie szkolenie to na pewno świetny pomysł. Jakby nie patrzeć, znajomość języków obcych to dzisiaj podstawa. Sama od jakiegoś czasu szukam informacji na temat różnego rodzaju szkoleń i takim sposobem natrafiłam na blog Most Wanted! oraz artykuł dotyczący szkoleń twardych. Warto się z nim zapoznać, ponieważ po pierwsze porusza ciekawą tematykę, a po drugie artykuł został napisany przez ekspertów i tutaj na pewno mamy możliwość sporo się dowiedzieć.

Na górę Dodaj na Facebook

PostZamieszczono: ndz wrz 03, 2017 5:29 pm 
Bardzo aktywny

Asia pisze:
A ja mam plan na swój rozwój podczas wakacji :) Chciałabym podszkolić angielski, bo wkrótce będę musiała go bardziej "profesjonalnie" używać w pracy, więc na swój 2-tygodniowy wypoczynek w ciepłych krajach zabieram podręcznik, słownik i zeszyt, a także nagrania, które pomogą mi w samodzielnej nauce języka :) Mam zamiar w większości leżeć na plaży, więc nie będę "tylko" leżeć, ale również wkuwać :) To się nazywa połączenie przyjemnego z pożytecznym, no nie? :mrgreen:

Ja bym tak nie wypoczęła. Jak plaża to plaża, jak wkuwanie to wkuwanie. Poza tym nauka w plenerze zawsze mnie rozpraszała. Ale ukłony dla Ciebie, jeżeli w ten sposób dajesz radę, podziwiam ;)

PostZamieszczono: śr paź 04, 2017 12:38 pm 
Zainteresowany

Dla mnie wakacje to wakacje. I nie ba wtedy żadnego szkolenia się czy działania. Wyłącznie odpoczynek. Wiem, mało to rozwojowe, ale czasem też trzeba się zresetować dla zachowania sprawności umysłu :)

PostZamieszczono: czw lut 01, 2018 11:07 am 
Ekspert

A co jeżeli ktoś po prostu lubi się szkolić? Tak jak inny grać w piłkę, opalać się czy pływać? Wakacje to wakacje, niech każdy robi co uważa :)

PostZamieszczono: pt mar 30, 2018 12:15 pm 
Nowicjusz

Bartek 25 pisze:
A co jeżeli ktoś po prostu lubi się szkolić? Tak jak inny grać w piłkę, opalać się czy pływać? Wakacje to wakacje, niech każdy robi co uważa :)

No to chyba już jakieś zboczenie jest ;) A tak na poważnie - nie wyobrażam sobie, abym podczas urlopu nie miała gdzieś wyjechać na zasłużony wypoczynek. Nawet jeżeli miałby to być piknik pod miastem.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC