Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 04:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 04 lut 2016, 12:45 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2015, 13:21
Posty: 34
kursy jezykowe jak najbardziej popieram i warto nie tylko angielski szlifowac ale tez podjac sie nauki innych jezykow. ja ostatnio rozpoczalem nauke francuskiego w akademii jezykowej w gdyni. jezyk jest bardzo fajny, mam tez fajnego nauczyciela, dzieki ktoremu szybko robie postepy


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 10 lut 2016, 10:18 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 25 gru 2015, 18:59
Posty: 17
Sama też jestem zwolenniczką nauki języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego, który jest taki najbardziej uniwersalny. Niestety nie każdy ma dziś czas na regularne uczęszczanie do szkoły językowej, wobec czego warto zastanowić się nad taką opcją jak angielski online. Fluentbe umożliwia naukę tego języka we własnym domy za pośrednictwem sieci, przy czym lekcje odbywają się na żywo i widzimy zarówno lektorów, jak i innych uczących się. Główny nacisk kładzie się na mówienie, oczywiście nie brakuje także gramatyki. Mamy możliwość szlifowania języka nie tylko z nauczycielami z Polski, ale też native speaker-ami z USA czy Wielkiej Brytanii, a za godzinę nauki płaci się 20 zł.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 21 kwie 2016, 15:17 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 kwie 2016, 15:12
Posty: 1
Na pewno warto perfekcyjnie nauczyć się języka angielskiego, bo to najpopularniejszy język na świecie ;) Generalnie bez jego znajomości trudno znaleźć dobrą prace na ciekawym stanowisku. Poza tym niemiecki, francuski, hiszpański...sama natomiast poważnie zastanawiam się nad...chińskim...Ktoś z was próbował nauczyć się chińskiego? Jeżeli chodzi o szkoły, to obecnie szlifuję swój angielski w Empik School. Bardzo dobra szkoła.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 22 kwie 2016, 15:47 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2016, 15:42
Posty: 1
Przede wszystkim warto "postawić na" angielski. I dobrze byłoby się nauczyć go perfekcyjnie. Na pewno łatwiej znaleźć pracę. Ze szkół językowych polecam Empik School. Jedna z najlepszych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 10 maja 2016, 10:23 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 03 maja 2016, 17:02
Posty: 3
tez sie wlasnie zastanawiam nad empikiem, podobno dobry


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 16 maja 2016, 21:52 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 sty 2016, 19:18
Posty: 4
Ja próbowałam różnych szkół i wniosek, jaki wyciągnęłam jest taki, że nie wszystko, co duże, jest najlepsze. Ważne jest dla mnie to, że nie stawiają na ilość, a na jakość: grupa nie może mieć więcej niż 6 osób (a byłam i w takich, ktore miały 12), przez co każdy uczy się mówić na jednakowym poziomie i szybko robi postępy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 09 cze 2016, 22:30 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 wrz 2015, 13:21
Posty: 34
Obecnie największe zapotrzebowanie jest na angielski, niemiecki i czeski. Najwięcej ofert można znaleźć w dużych miastach np. Kraków, Wrocław czy Warszawa wiem bo sama się tym ostatnio interesowałam i przeglądałam różne oferty pracy dla specjalistów językowych
Ogólnie polecam ten portal pracy ze względu na to, że mi się udało i własnie pracuje w moim wyśnionym dziale HR:) Widziałam też fajne oferty dla działów IT ale również dla HR coś pozostało


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 10 cze 2016, 13:07 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 kwie 2016, 10:49
Posty: 3
Dobre opinie (pod którymi się podpisuję) zbierają też krakowskie kursy języków obcych prowadzone przez CE Lingua - oprócz angielskiego, który jest absolutną podstawą, mają też w swojej ofercie inne popularne języki. A to, co jest dla mnie najmilsze, to fakt, że nie jest się skazanym na pracę w grupie (nie lubię i już!), ale można wybrać kurs indywidualny.

_________________
http://unifund.pl/aktualnosci/ - pomoc z uzyskaniem dotacji z Unii, przydatna rzecz


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 30 cze 2016, 14:45 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
A co polecicie dla osoby, która jest totalnym językowym dnem i totalnie nie ma do tego zdolności? Jak się przemóc? Od czego zacząć, żeby to miało jakiś sens?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkoła językowa
PostZamieszczono: 30 lip 2016, 15:27 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2016, 15:01
Posty: 103
raff pisze:
A co polecicie dla osoby, która jest totalnym językowym dnem i totalnie nie ma do tego zdolności? Jak się przemóc? Od czego zacząć, żeby to miało jakiś sens?

Najlepiej po prostu jechać za granicę i "rzucić się na głęboką wodę" :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits