Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 06:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Coaching indywidualny?
PostZamieszczono: 28 lut 2012, 14:34 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 lut 2012, 14:26
Posty: 11
W internecie jest mnóstwo propozycji coachingu, zazwyczaj pierwse rozmowy sa za darmo - to taka reklama, oraz możliwość sprawdzenia czy nam to odpowiadam. Zobaczcie sami:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Coaching indywidualny?
PostZamieszczono: 01 mar 2012, 11:42 
Polecam coachów z certyfikatem Szkoły Profesjonalnego Coachingu. To największy kurs coachingowy w Polsce! Sprawdźcie też szkolenia i warsztaty jakie organizują..można np zapisać się na świetny kurs Umiejętności Trenerskich! Polecam

http://ipri.com.pl/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Coaching indywidualny?
PostZamieszczono: 22 mar 2012, 00:07 
Jeśli ktoś ma ochotę spróbować to polecam Pana Marcina (www.coachslask.pl). To co dla mnie było cenne to pierwsza sesja, na której określiłam sobie co chcę wypracować, jak to zrobimy i ile będzie to kosztowało. Konsultacja była darmowa. Mam małe dziecko więc nie miałam czasu jeździć na spotkania - rozmawialiśmy przez Skype. Dla mnie super rozwiązanie. Polecam, dziękuję i pozdrawiam Panie Marcinie :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Coaching indywidualny?
PostZamieszczono: 22 mar 2012, 14:05 
hmm a słyszeliście o Coachingu Kaizen? świetna sprawa a teraz promocja
http://www.ipri.com.pl/kaizencoaching.html


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Coaching indywidualny?
PostZamieszczono: 02 kwie 2012, 18:03 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:55
Posty: 5
Jak dla mnie coaching czy też szkolenie gdzie jestem tylko ja i trener to idealna sprawa. Byłem ostatnio w pewnej firmie na szkoleniu ściśle technicznym właśnie na takiej zasadzie. Muszę powiedzieć, że świetnie się to sprawdza bo normalne szkolenie otwarte nigdy nie da tego co takie indywidualne konsultacje. Mało tego - taka forma wcale nie musi być droższa. Dzięki temu możesz być na szkoleniu idealnie dostosowanym do Twoich potrzeb i nie musisz czekać na "inteligentnych inaczej" zanim załapią o co chodzi. Uczestniczyłem i w takim normalnym otwartym szkoleniu, ale goście którzy nie łapali tak szybko (bez urazy) opóźniali grupę. Trener cierpliwie tłumaczy, ale pozostali czekają, a można byłoby jeszcze parę tematów dodatkowych zahaczyć.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Coaching indywidualny?
PostZamieszczono: 03 kwie 2012, 13:01 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lut 2012, 11:37
Posty: 408
Tak, to prawda coaching świetnie się sprawdza. Co sądzicie o tego typu wsparciu?

_________________
pozdrawiam
Maja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Coaching indywidualny?
PostZamieszczono: 06 sty 2015, 13:31 
Coaching indywidualny to dobry pomysł. Indywidualna nauka jest znacznie bardziej skuteczna niż nauka w grupie. W grupie zapamiętuje się dużo mniej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Coaching indywidualny?
PostZamieszczono: 22 sty 2015, 13:17 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2015, 13:07
Posty: 14
Lokalizacja: Kraków
Fenomen coachingu z jednej strony polega na jego nowatorskim podejściu: coaching ukierunkowany jest na osiągnięcie konkretnego celu, a ten w biznesie przekłada się na pieniądz. Skuteczny coaching przynosi zysk lub ogranicza straty. Z drugiej strony coaching jest kontynuacją długiej tradycji doskonalenia się w relacji jeden na jeden, która od starożytności jest uważana za najskuteczniejszą formę uczenia się.

_________________
Blog poświęcony falownikom i czujnikom wykorzystywanych w systemach automatyki, sterownia i napędów - Zapraszam tutaj.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits